• شناسه خبر: 5515

استاندار خوزستان : امیدواریم بتوانیم از پتانسیل نمایندگان برای توسعه خوزستان بهره ببریم

استاندار خوزستان با اشاره به بازدید ۱۲ نفر از نمایندگان مجلس از اهواز، گفت: ان‌شاالله رابطه مناسبی بین ما نمایندگان ایجاد شود و بتوانیم از توان و پتانسیل آنها برای توسعه، پیشبرد و آبادانی استان خوزستان که قلب کشور است، ب ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت:

غلامرضا شریعتی ، ۱۴ خردادماه در خصوص نشست با جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: امروز توفیق داشتیم و در خدمت ۱۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بودیم که برای بررسی مشکلات استان به دعوت نمایندگان استان به اهواز آمدند و از مناطق مختلف روستایی و شهری و بافت‌های فرسوده اهواز بازدید کردند. سپس از تاسیسات نفت نیز بازدید داشتند و جلسه مفصلی امروز در استانداری برگزار شد.
 وی ادامه داد: از نقطه نظرات نمایندگان بهره بردیم و بعضا درباره مسائل و مشکلات خوزستان در جریان قرار گرفتند. برخی از برداشت‌های خود را عنوان کردند و ما نیز توضیحاتی به آنها دادیم. جلسه بسیار خوبی بود و نظر نمایندگان این بود که به استان خوزستان کمک و همت کنند و از استان حمایت کنند، ما نیز استقبال کردیم.
استاندار خوزستان با بیان اینکه ان‌شاالله رابطه مناسبی بین ما و نمایندگان ایجاد شود و بتوانیم از توان و پتانسیل آنها برای توسعه، پیشبرد و آبادانی استان خوزستان که قلب کشور است بهره ببریم، در پایان گفت: امیدوارم نمایندگان بتوانند خارج از بحث‌های استانی و منطقه‌ای خود برای خوزستان که یک استان ملی است، با نگاه ملی کمک و از استان حمایت کنند. هرچه نبض خوزستان بهتر بزند، نبض اقتصاد و توسعه کشور نیز بهتر خواهد زد. خوزستان دین خود را به انقلاب و اسلام ادا کرده است، ان‌شاالله به کمک نمایندگان حال و روز خوزستان از اینی که هست بهتر شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست