• شناسه خبر: 15655

باند خانوادگی کلاهبرداری میلیاردی در شوش منهدم شد

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: اعضای باندی که به طور خانوادگی اقدام به ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در شوش و سایر شهرهای کشور کرده بودند با کار دقیق پلیسی در این شهرستان شناسایی و دستگیری شدند. ...

به گزارش شهرنوشت به نقل از مرکز خبری پلیس ؛سردار سید محمد صالحی؛ با اعلام گزارش‌های متعددی‌ پیرامون وقوع کلاهبرداری‌های سریالی در شهرها و استان‌های مختلف کشور به خصوص در شهرستان شوش با شیوه و شگرد خرید و فروش ماشین آلات کشاورزی و لوازم خانگی در سایت‌های اینترنتی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس پس از بررسی اظهارات مالباختگان و کار اطلاعاتی و پلیسی، کلاهبردار حرفه ای و تحت تعقیب را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی در خوزستان اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شوش در عملیاتی پیچیده و منسجم سرکرده باند کلاهبرداری‌های مذکور را به همراه همدستانش(برادر و همسرش) پس از هماهنگی با مقام قضائی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۴ دستگاه پوز (آلات جرم) و یک دستگاه موتور سیکلت سرقتی کشف شد.

سردار صالحی با بیان اینکه اعضای باند مزبور در تحقیقات پلیس به بیش از ۱۱ فقره کلاهبرداری به ارزش ریالی حدود ۱۰۰ میلیارد ریال معترف شدند، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست