• شناسه خبر: 5321

بیانیه جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) به مناسبت تبریک عید سعید فطر و توصیه به رعایت پروتکل های بهداشتی

جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر ابراز امیدواری کرد که با از بین رفتن دردها و رنج‌های امت اسلامی به ویژه در استان خوزستان ، شاهد وحدت بیش از پیش اقوام خوزستانی و توفیقات روزافز ...

پیمان نجف پور -شهرنوشت :

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«الهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت»
ماه طهارت و پاکی رمضان ۱۴۴۱ نیز به پایان رسید و بار دیگر مردم مؤمن و انقلابی با روزه داری، عبادت و اطاعت به شستشوی روح و بهره برداری از این ماه عزیز و مبارک گذراندند.(صد شکر که این آمد وصد حیف که آن رفت).

امسال در روزها و شب‌های این ماه مبارک ، مردم متدین ایران ، بدلیل وجود ویروس منحوس کووید ۱۹ (کرونا)
را در خانه هایشان با زمزمه‌ های عارفانه خود رونق بخشیدند و هم در روز جهانی قدس در فضای مجازی به طرق مختلف فریاد ظلم ستیزی و دفاع ازملّت مظلوم فلسطین را سردادند و به گوش جهانیان رساندند.

جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) حلول ماه شوال المعظم و فرا رسیدن فرخنده عید سعید فطر؛ را به محضر امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، همه مسلمانان جهان و به ویژه مردم مؤمن، متدین و قدرشناس استان عزیزمان خوزستان شهید پرور؛ را که در پرتو نورانیت این ماه بهره ‏گیر برکات بهار قرآن و ماه پرفیض و برکت رمضان بودند، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوار است با از بین رفتن دردها و رنج‌های امت اسلامی ، خصوصاً شکست ویروس منحوس کرونا و توفیقات روزافزون در راه دستیابی به اهداف نورانی آموزه‌های اسلامی و سرافرازی عموم مسلمانان باشیم. ان شاءالله

در این ایام شیوع ویروس منحوس کرونا باید از مجاهدت های خالصانه و بی ادعای جهادگران بسیجی که به صورت شبانه روزی و بی وقفه برای خدمت رسانی به مردم مظلوم خوزستان کارگاه های تولیدی ، ضدعفونی و پخش مواد بهداشتی در سراسر استان را انجام دادند، صمیمانه قدردانی کنیم.

سپاه و بسیج همواره موجب قوت قلب مردم بودند و این روزها نیز در کنار کادر درمانی ارزشمند و فداکار استان و مدافعان سلامت جبهه مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند.

لذا در این بین از همه عشایر و طوایف مختلف خواستاریم که امید به خدا در کمال هماهنگی ، همگرایی و به دور از هرگونه تفرقه فرصت شایعه پراکنی را از دشمنان سلب و در کنار همدیگر تا شکست ویروس منحوس کرونا به همکاری با کادر درمان و نیروهای جهادی ادامه و فعالیت های انسانی خود را تداوم بخشند.

از آنجا که عید فطر عید بزرگ مسلمانان است ولی این روزها که جهان درگیر یک اپیدمی شده از همه اقوام و طوایف خوزستانی می خواهیم که همراه با سایر برادران و خواهران دینی خود نسبت به رعایت پرتتکل های بهداشتی اهتمام بیشتری داشته باشیم تا عید فطر واقعی را با ریشه کن شدن ویروس کرونا برگزار کنیم.
ان شالله

حاج حمید حاجیان سعیدی – دکتر بهمن سهرابی

 جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین)

 

 

 

 

 

 

حاج حمید حاجیان سعیدی ریاست جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان و دکتر بهمن سهرابی مدیریت جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست