• شناسه خبر: 1727

دستگیری تعدادی از عوامل اصلی هنجارشکن در دزفول

فرمانده انتظامی دزفول گفت: تعدادی از عوامل اصلی هنجارشکن که به اموال عمومی در این شهرستان خسارت وارد کردند شناسایی و دستگیر شدند. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

سرهنگ علی الهامی روز چهارشنبه در حاشیه آئین راهپیمایی همبستگی ملی ، میثاق با انقلاب و ولایت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مناطقی از شهر دزفول در چند روز گذشته شاهد اقدام خرابکارانه افرادی هنجارشکن و فریب خورده بود که به اموال عمومی خسارت وارد کردند.
وی اظهار داشت:با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) ، بسیج ، سپاه و نیروی انتظامی عوامل اصلی این تجمع های غیرقانونی و هنجارشکن شناسایی شده و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی اظهار داشت:این افراد که از عوامل اصلی تجمع های غیر قانونی در دزفول می باشند با پشتیبانی قوه قضائیه ، با آنان برخورد قانونی خواهد شد.
سرهنگ الهامی با بیان اینکه در حال حاضر هیچ مشکل امنیتی در دزفول وجود ندارد گفت:با تعامل و همفکری اعضای شورای تامین دزفول و هوشیاری نیروی انتظامی هیچ مشکل ناامنی در این شهرستان وجود ندارد.
وی همچنین در خصوص حضور حماسی مردم دزفول در راهپیمایی همبستگی ملی ، میثاق با انقلاب و ولایت بیان داشت:مردم ایران اسلامی در چند روز اخیر آزمونی دیگر پس داد و شاکریم که ملت ایران همواره پشتیبان نظام ،ولایت و قرآن بوده و حرمت خون شهدا را حفظ کرده است.
وی افزود:با این حال کینه دشمنان علیه نظام اسلامی تمامی ندارد و دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به نظام می باشد اما ملت ایران نشان داد صاحب اصلی نظام و انقلاب است.
فرمانده انتظامی دزفول گفت:در هر جامعه و نظام اجتماعی مشکلاتی در حوزه معیشت ،اشتغال و اقتصاد وجود دارد و مردم با اندیشه، تدبیر ، صبر و حوصله مشکلات و مطالبات خود را از مجاری قانونی پیگیری می کنند.
راهپیمایی بزرگ همبستگی ملی ، میثاق با انقلاب و ولایت روز چهارشنبه با حضور اقشار مختلف مردم دزفول برگزار شد.

ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست