• شناسه خبر: 15795

مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان: پروژه فاضلاب منطقه گلدشت اهواز اجرایی می‌شود

مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان از آغاز روند اجرایی پروژه فاضلاب در منطقه گلدشت اهواز از یکی دو روز آینده خبر داد و گفت: توجه به مناطق حاشیه‌ای اهواز که سالیان سال شبکه فاضلاب در آن‌ها اجرا نشده، در دستور کار است. ...

به گزارش شهرنوشت ؛ محمدرضا کرمی نژاد در حاشیه بازدید از روند اجرایی پروژه فاضلاب در منطقه گلدشت اهواز اظهار کرد: امروز به همراه رییس شورای شهر و معتمدین منطقه گلدشت در خیابان سادات حضور پیدا کردیم تا از روند اجرایی پروژه فاضلاب این منطقه بازدید کنیم.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و اقدامات در دستور کار، پروژه فاضلاب در این منطقه از یکی دو روز آینده آغاز می‌شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه پروژه فاضلاب اهواز باید در سال ۱۴۰۲ طبق برنامه پیشرفت کند، تصریح کرد: توجه به مناطق حاشیه‌ای اهواز که سالیان سال شبکه فاضلاب در آن‌ها اجرا نشده بود و این مساله مشکلات عدیده ایجاد کرده بود در دستور کار است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان بیان کرد: حل مشکلات فاضلاب در منطقه گلدشت از اولویت‌های ما در شرکت آب و فاضلاب خوزستان است و تلاش خواهیم کرد در مدت زمان مشخصی نسبت به حل مشکل فاضلاب این منطقه اقدام کنیم./ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست