• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-01-18
  • شناسه خبر: 8145

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خبر داد: ۲۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در خوزستان کشف شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به برگزاری مانور سراسری مدیریت مصرف انرژی که طی ۲ روز در سطح استان برگزار شد گفت : تعداد ۲۲۱ دستگاه استخراج بیت کوین (ماینر) غیرمجاز کشف شد. ...

به گزارش شهرنوشت– دکتر علی خدری با اشاره به جمع آوری انشعابات غیرمجاز برق در سطح استان ، اظهار داشت : این مانور به دلیل محدودیت های سوخت گاز در کشور، با هدف جمع آوری انشعابات غیرمجاز، تعدیل روشنایی معابر و شناسایی و جمع آوری مراکز استخراج رمز ارزهای غیرمجاز در تمام شهرهای خوزستان همزمان با سراسر کشور اجرا شد، که طی بازرسی های انجام شده در سطح استان، تعداد ۶ مرکز غیرمجاز و  ۲۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد.

وی اضافه کرد: این تعداد دستگاه ارز دیجیتال حدود یک میلیون و ۲۰۹ هزارو ۳۱۲  کیلو وات ساعت مصرف برق داشته که این مقدار مصرف، معادل ۹ میلیارد و ۶۹ میلیون و ۸۴۰ هزار ریال هزینه است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با بیان اینکه جمع مصرف برق  دستگاه های مکشوفه استخراج ارز دیجیتال ۵۳۰ کیلو وات است، افزود: از ابتدای سال ۹۹، چندین دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و شناسایی شده که با کشفیات مانور اخیر  به تعداد ماینرهای ضبط شده اضافه شده است.

خدری در ادامه گفت: یک درمیان نمودن روشنایی معابر، تعدیل روشنایی بلوار ها و ورودی شهرها و خاموشی پارک ها از جمله اقدامات انجام شده در این مانور بود.

وی در پایان بر لزوم رعایت حداکثری مدیریت مصرف برق و گاز در ادارات، سازمان‌ها، بانک‌ها، بکارگیری دیزل ژنراتور موجود در ادارات، بیمارستان ها و شرکت های بزرگ و اطمینان از خاموش بودن تجهیزات برقی و سیستم‌های گرمایشی و به کارگیری حداقل روشنایی استاندارد پس از ساعت کاری ادارات و بانک‌ها، کاهش حداکثری روشنایی میادین، پارک‌ها و بوستان‌ها در شب تاکید کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست