• شناسه خبر: 2298

مهران باباپور : اولویت شهرداری تکمیل ۸۱۷ پروژه نیمه تمام شهر اهواز باشد .

نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: ۸۱۷ پروژه نیمه تمام در شهر اهواز وجود دارد از همین رو اولویت شهرداری باید تکمیل آنها باشد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

مهران باباپور شنبه (۱۴ بهمن ماه ۹۶ ) با اشاره به اینکه این پروژه ها در بخش های مختلف عمرانی، فرهنگی و تفریحی هستند افزود: برای تکمیل این پروژه ها اعتباری بالغ بر پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال نیاز است.
عضو شورای شهر اهواز خاطر نشان کرد: بسیاری از این پروژه ها از سال های گذشته به دلیل کمبود اعتبار نیمه تمام مانده اند و شاید برای تکمیل تعدادی از آنها ناچار شویم بخشی از بودجه سال ۱۳۹۷ را به آنها اختصاص دهیم.
وی در پاسخ به این پرسش که شهرداری چه برنامه ای برای آماده سازی شهر در آستانه نوروز ارائه کرده است یادآور شد: باوجود توریست پذیر بودن شهر و قرار گرفتن در آستانه نوروز، اما شهرداری تاکنون برنامه ای برای آماده سازی شهر ارائه نکرده است.
باباپور افزود: قطعا یکی از مواردی که شورای شهر، شهرداری را مکلف به اجرای آن خواهد کرد توجه به زیباسازی شهر است.
وی در پایان تصریح کرد: شهر اهواز به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی در ایام نوروز و داشتن ظرفیت های گردشگری و مذهبی مانند راهیان نور باید برای ورود مسافران و همچنین استفاده شهروندان آماده شود.
بنابراین گزارش، طبق آماری که در ۲ روز گذشته توسط شهرداری اهواز ارائه شه بودجه تخصیص یافته به توسعه اماکن تفریحی و ورزشی شهرداری اهواز در سال ۱۳۹۵ نسبت به سال گذشته رشد منفی ۱۸ درصدی داشته است.

ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست