• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-02-18
  • شناسه خبر: 8303

آئین کلنگ زنی پروژه تفریحی و بزرگ پارک ریحانه اهواز برگزار شد

آیین کلنگ زنی پارک ریحانه عصر امروز چهارشنبه( ۲۹ بهمن ماه۹۹) با حضور شهردار اهواز ، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج)، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین شهری برگزار شد. ...

به گزارش شهرنوشت ؛ موسی شاعری شهردار کلانشهر اهواز در این مراسم اظهار کرد : احداث پارک ریحانه از جمله ضرورت های اجتماعی و فعالیت شهری برای کلانشهر اهواز می باشد.

وی افزود: این پروژه در محدوده منطقه دو شهرداری اهواز ، واقع در بلوار ساحلی غربی بین پل سیاه و پل مهزیار روبروی بیمارستان مهر قرار دارد .

شهردار کلانشهر اهواز گفت : این پروژه در مساحتی ۵ هکتاری اجرا خواهد شد که شامل احداث آبنما و مبلمان شهری، احداث پیاده رو، اجرای روشنایی، ایجاد فضای سبز با زهکشی استاندارد، همراه با لایروبی رودخانه کارون می باشد .

شاعری ضمن قدردانی از همکاری های مجموعه بسیج، سپاه و قرار گاه خاتم گفت: اگر روند توسعه پروژه های عمرانی در شهر اهواز شتابان شده دلیلش ورود مجموعه سپاه و قرارگاه خاتم بوده که به کمک مدیریت شهری آمدند .
وی افزود : از فرماندهی قرارگاه خاتم نیز که نقش پررنگی در این زمینه داشتند قدردانی می کنیم و امیدواریم با همین شتاب در خصوص سایر پروژه ها پیش برویم.

شهردار اهواز تصریح کرد : همانطور که می دانید در خصوص تقاطع شهید چمران وارد بخش روسازه شدیم که انشالله در زمان مقرر این پروژه و سایر پروژه ها تقدیم مردم اهواز می شود .

وی افزود : فاز سوم سوم تقاطع غیر همسطح شهید کجباف نیز ان شالله تا دوشنبه هفته آینده افتتاح و به بهربرداری می رسد .

این‌مقام‌مسئول گفت : در بخش محرومیت زدایی نیز رقم بسیار قابل توجهی را اختصاص دادیم که بازهم قرارگاه خاتم شروع به کار کرده و با سرعت خوبی در حال کاریم و به سایر مناطق نیز گسترش پیدا کرده و در پایان این دوره با کمک شورای محترم شهر اهواز انشالله شاهد تحول خوبی در شهر اهواز خواهیم بود.

شهردار کلانشهر اهواز در خصوص تغییر نوع پوشش گیاهی شهر اهواز گفت : همانگونه که مستحضرید تا کنون در تمام مناطق هشتگانه شهرداری نسبت به کاشت نخل های ثمرده اقدام کرده ایم که ان شالله به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ نیز شروع به کاشت ۱۴۰۰ نخل در آیلندها و پارک ها کرده ایم .

شاعری در پایان در خصوص پروژه پارک ریحانه خاطرنشان کرد: این پروژه با هدف ایجاد مکانی مناسب برای استفاده اختصاصی خانواده ها در نظر گرفته شده است به طوری‌که با آرامش و خیال راحت به تفریح ، استراحت و ورزش بپردازند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست