• شناسه خبر: 2794

استاندار خوزستان خبر داد : احداث بهترین کمپ وزنه‌برداری کشور و آسیا در اهواز

استاندار خوزستان گفت :ما این امتیاز را گرفته‌ایم که هر سال مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر را در اهواز برگزار کنیم و به همین دلیل تصمیم داریم بهترین کمپ وزنه‌برداری کشور و آسیا را در اهواز احداث کنیم ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

غلامرضا شریعتی امروز (۱۹ اسفندماه ۹۶) در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات بین‌المللی وزنه برداری جام فجر در اهواز ، اظهار کرد: این دوره از مسابقات به صورت بسیار خوب و ایده آل برگزار شد ، همچنین میزبانی ، پشتیبانی  و همچنین تیم های شرکت کننده نسبت به سال گذشته بسیار بهتر بود.

استاندار خوزستان ادامه داد : جا دارد از تمام عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری این رقابت‌ها از جمله اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، فدراسیون وزنه‌برداری و شرکت مناطق نفتخیز جنوب بابت تلاش‌های مجدانه ای که در برگزاری این دوره از مسابقات داشتند تقدیر و تشکر کنیم. خدا را شکر همه تیم های شرکت کننده و از جمله فدراسیون وزنه برداری رضایت کامل خود را از میزبانی و سطح مسابقات بیان کردند .

وی بیان کرد : کلاس‌های خوب و ارزشمندی نیز در حاشیه این مسابقات برگزار شد که قطعاً  اینگونه کلاس‌ها به دانش و توان مربیان و وزنه برداران استان می‌افزاید.

شریعتی خاطرنشان کرد: در گذشته نچندان دور تعداد زیادی از وزنه برداران تیم ملی وزنه‌برداری ایران از استان خوزستان بودند ، اما به دلیل یک سری غفلت‌ها و مشکلاتی که پیش آمد، این موضوع به تدریج رنگ باخت .

وی افزود : امیدواریم با کار زیرساختی که آغاز کرده‌ایم ، طی چند سال آینده ، مجدداً روند خوب گذشته تکرار شود و بتوانیم شاکله تیم ملی را تشکیل دهیم.
استاندار خوزستان عنوان کرد : ما این امتیاز را گرفته‌ایم که هر سال مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر را در اهواز برگزار کنیم و به همین دلیل تصمیم داریم بهترین کمپ وزنه‌برداری کشور و آسیا را در اهواز احداث کنیم تا برای مسابقات بین‌المللی و اردوهای تیم ملی آمادگی کامل داشته باشیم ، به زودی نیز اقدامات لازم در این زمینه آغاز می گردد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست