• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-02-18
  • شناسه خبر: 8334

استاندار سابق خوزستان : استاندار جدید خوزستان همیشه مخالف انتقال آب بوده است

استاندار سابق خوزستان گفت: استاندار جدید خوزستان همیشه با ارائه نظرات کارشناسی، مخالف انتقال آب از سرشاخه های کارون بوده است. ...

به گزارش شهرنوشت ؛ غلامرضا شریعتی امروز پنجشنبه در آئین معارفه قاسم سلیمانی دشتکی استاندار جدید خوزستان، اظهار کرد: مردم خوزستان حق زیادی بر گردن کشور دارند؛ هر کاری انجام دادیم بر حسب وظیفه بوده و چه بسا شاید نسبت به انجام وظایف خود بسیار هم قصور شده باشد.

وی افزود: استاندار فعلی خوزستان همیشه با ارائه نظرات علمی و کارشناسی نسبت به انتقال آب مخالفت خود را اعلام کرده است.

شریعتی بیان کرد: تفاهم‌نامه ماده ۵۶ با مبلغ دو هزار میلیارد تومان برای آب و فاضلاب شهرهای خوزستان منعقد کردیم که امیدوارم استاندار جدید هم نسبت به عملیاتی شدن آن اقدام کند.

وی افزود: یک تفاهم‌نامه ماده ۵۶ دیگر نیز برای آسفالت جاده ایذه به لردگان منعقد کردیم که به مرحله انعقاد قرارداد رسیده و بانک‌ها نیز تأمین مالی مبلغ ۸۰۰ میلیارد تومان آن را متقبل شدند.

شریعتی خبر داد: پروژه راه آهن اهواز به اصفهان نیز به خاطر مسائل تحریم آن‌چنان که باید و شاید هنوز اجرایی نشده ولی استاندار جدید نیز از همان زمان حضور در استانداری چهارمحال و بختیاری پیگیر اجرایی شدن این پروژه بود.

منبع: مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست