• شناسه خبر: 1303

تشکیل جلسه هیئت رئیسه ی هیئت نجات غریق و غواصی استان خوزستان

حر حاجیان سعیدی ؛ رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان خوزستان گفت : در سالهای گذشته کلیه اهداف و چشم انداز کوتاه مدت و میان مدتی که برای آنها برنامه ریزی کرده بودیم خیلی زودتر از مدت زمان مد نظرمان محقق شدند و با تمام توان ...

به گزارش شهر نوشت و به نقل از روابط عمومی هیئت نجات غریق و غواصی استان خوزستان

در جلسه ای که در ساختمان جدید هیئت نجات غریق و غواصی استان و با حضور اعضای هیئت رئیسه تشکیل شد ،

حر حاجیان سعیدی ،رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان خوزستان اظهار داشت : با توکل بخداوند متعال و همت و یکدلی تمامی اعضای این مجموعه خیلی زودتر از مدت زمان مد نظرمان به کلیه اهداف و چشم انداز های کوتاه و میان مدتی که در برنامه و سند چشم اندازمان داشتیم ،رسیده ایم که جا دارد که از همه شما اعضای محترم هیئت استان و همچنین هیئت های شهرستانمان که در این سه سال همراه و مددرسان ما بوده اید تقدیر و تشکر نمایم .

رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان ادامه داد : ما باید با گام هایی استوار و با تلاشی بیش از پیش بسوی محقق نمودن برنامه هایی که با ساعتها کار کارشناسی و تخصصی و با تلاش همه شما بعنوان چشم انداز بلند مدت در نظر گرفته ایم ، پیش برویم .

وی همچنین افزود : نگاه ما بیشتر به آموزش و ارتقا سطوح پایه در سطح استان است و این تلاش مظاعف همه شما و مدرسین و مربیان و همچنین اعضای هیئت های شهرستان ها را می طلبد .

حاجیان گفت : متاسفانه در سالهای گذشته همواره ببش از ۵۰ درصد غریق های کشور در سواحل خوزستان بوده که با تلاش و مکاتبات و رایزنی های فراوان و حمایت دکتر شریعتی استاندار محترم و ورزش دوست خوزستان و مهندس حیدری مدیرکل محترم ورزش و جوانان خوزستان ، در هفته گذشته با حضور دکتر میرسلیم ریاست محترم فدراسیون مهندس کریمی کیا مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان در بازدید از بعضی از مناطق حادثه خیز و در  دومین جلسه ستاد هماهنگی ، ساماندهی و نظارت بر سواحل و تفرجگاه های استان خوزستان که در محل فرمانداری شهرستان دزفول برگزار شد ، نوید و قول مساعد در خصوص ساخت ایستگاه های نجات غریق در این سواحل حادثه خیز صادر شد و قرار براین گردید که کلیه دستگاه های متولی در استان با تمام توان و امکانات در جهت رفع این بحران و کاهش آمار مغروقان در سواحل خوزستان گام بردارند .
در ادامه
جاسم منصوری ؛دبیر هیئت نجات غریق و غواصی خوزستان گفت : متاسفانه دوره های قبل رتبه ما که زمانی از سرآمدان این ورزش در کشور بودیم روز به روز سیر نزولی داشت که بحمدالله در طی حدود سه سال گذشته با صرف فعل خواستن و تلاش خانواده ی نجات غریق و غواصی استان توانستیم امروز جز هیئت های اول کشور بشویم .

افشین جمالپور ،نائب رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان گفت : بعد از سه سال کار جهادی تمام اعضای هیئت نجات غریق استان و پیاده کردن اهداف و برنامه های مدون بجز بحث آموزش ناجیان غریق در استان به این نیز مفتخریم که جز معدود هیئت های ورزشی استان هستیم که در تمام شهرستان های استان ، هیئت های ما فعال بوده و با برنامه ریزی دقیق خصوصاً در بحث کلاس های آموزشی و تربیت ناجیان غریق درجه سه و دو و حتی یک در کشور سرآمد هستیم .

جمالپور افزود : ما در زمینه تیم داری و برگزاری مسابقات درون استانی در سطوح مختلف از دانش آموزی تا تیم داری در سطح لیگ برتر کشور نیز بسیار فعال بوده ایم ف تا جایی که در سالهای گذشته به یک مقام سومی و یک مقاوم دومی دست یافته ایم و امسال نیز در مسابقات لیگ برتر شرکت کرده ایم .

پیمان نجف پور ،رئیس روابط عمومی هیئت نجات غریق و غواصی استان نیز گزارشی در خصوص بروزرسانی و خدمات سایت هیئت به اعضا داد و گفت : در بخش روابط عمومی نیز مفتخریم به اینکه امروز کلیه امور هیئت از اطلاع رسانی اخبار ، تاریخ و زمان برگزاری مسابقات و کلاس های آموزشی و حتی کلیه روال مربوط به ثبت نام داوطلبین جهت شرکت در کلاس های آموزشی و حتی پرداخت سیستمی هزینه کلاس های آموزشی و …. در سراسر استان از طریق سایت هیئت بوده و در کنار سایت بعنوان مکمل اخبار و اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی در کانال هیئت نجات غریق و غواصی استان خوزستان نیز صورت می پذیرد .

اعضای حاضر در جلسه عبارتند از

۱- حرحاجیان سعیدی رئیس هیئت استان خوزستان
۲- افشین جمالپور نائب رئیس هیئت استان خوزستان
۳- جاسم منصوری دبیر هیئت استان خوزستان
۴- قادر نیسی رئیس هیئت شهرستان اهواز
۵- خانم رمضانی نائب رئیس بانوان هیئت استان خوزستان
۶- خانم ضیائی رئیس امور اداری هیئت استان خوزستان
۷- خانم سیاحی مسئول دفتر هیئت استان خوزستان
۸- خانم باورصاد امور دفتری هیئت استان خوزستان
۹-خانم سلامات کارشناس آموزش هیئت استان خوزستان
۱۰- پیمان نجف پور رئیس روابط عمومی هیئت استان خوزستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست