• شناسه خبر: 2377

حیدری خبر داد : آمادگی کامل اهواز برای میزبانی از مسابقات بین‌المللی شطرنج

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به آمادگی کامل برای میزبانی از مسابقات بین المللی شطرنج جام کارون، گفت: این رقابت‌ها پس از ۱۱ سال با حضور ۲۱ کشور صاحب نام دنیا در اهواز برگزار می شود. ...

شهر نوشت :

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ؛ اظهار کرد : رقابت های بین المللی شطرنج جام کارون با حضور ۴۰۰ شطرنج باز از ۲۱ کشور دنیا، از ۲۸ بهمن به مدت شش روز در اهواز برگزار خواهد شد.

حیدری گفت: با هماهنگی فدراسیون، شطرنج بازان عنوان‌دار ایرانی و خارجی و همچنین استاد بزرگ ‌های شطرنج دنیا در این رقابت ها حضور خواهند داشت و قطعا حضور این نفرات باعث افزایش سطح کیفی مسابقات نیز می شود.

وی با اشاره به این که برگزاری رقابت های بین المللی در اهواز موجب ارتقای سطح فنی شطرنج بازان و مربیان خوزستانی نیز خواهد شد، افزود: شطرنج خوزستان در سال‌های اخیر عملکرد درخشانی داشته است و همین امر باعث شد که میزبانی رقابت‌های جام کارون نیز به اهواز سپرده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به این که رقابت های جام کارون در سطح بین المللی برگزار می شود،  تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر این رقابت ها خواهیم داشت واکنون تمام تمهیدات لازم برای میزبانی خوب و شایسته در نظر گرفته شده است.

حیدری در پایان عنوان کرد: این رقابت ها با توجه به ریتینگ شطرنج بازان در سه جدول C و B ،A برگزار خواهد شد و در پایان نیز نفرات برتر ایران به عضویت تیم ملی در می آیند. امیدواریم که شطرنج بازان خوزستانی نیز همچون گذشته نمایش قابل قبولی داشته باشند.

ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست