• شناسه خبر: 1117

در جلسه مشترک مرکز مدیریت راهبردی افتا خوزستان و شرکت آبفا اهواز مطرح شد : ارزیابی زیرساخت های فناوری اطلاعات آبفا اهواز قابل تحسین است

کریمی نسبت به برقراری تعامل هرچه بیشتر با مرکز افتا استان خوزستان اعلام آمادگی و رضایت نمود و این تعامل را عامل افزایش سطح امنیت فضای سایبری این مجموعه دانست. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :
جلسه ای با حضور حسینی رییس مرکز افتا استان خوزستان و مهندس فردوس کریمی مدیرعامل شرکت آبفا اهواز ،با موضوع ایجاد تعامل و تسریع در تحقق اهداف این مرکز در ارگان ها و دستگاه های اجرایی  برگزار شد.
به گزارش شهر نوشت و به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، مهندس کریمی در این جلسه گفت: با گسترش فضای مجازی و  توسعه روز افزون نرم‎افزارهای دستیابی به  اطلاعات در فضای سایبری، امکان نفوذ به اطلاعات شخصی و محرمانه وهمچنین سازمان های دولتی بیش از پیش فراهم گشته که این امر  همواره به عنوان یک خطر امنیتی محسوب می گردد.
وی افزود: آموزش راهکارهای حفظ و حراست از این اطلاعات امری ضروری و همگانی است .
کریمی رویکرد شرکت آب و فاضلاب اهواز  در این زمینه را اینگونه شرح داد: با بهره گیری از دانش روز و در راستای توسعه دولت الکترونیک در حال ارتقای زیر ساخت های الکترونیکی و انفورماتیکی مجموعه آب و فاضلاب اهواز با رعایت امنیت اطلاعات می باشیم.
وی نسبت به برقراری تعامل هرچه بیشتر با مرکز افتا استان خوزستان اعلام آمادگی و رضایت نمود  و این تعامل را عامل افزایش سطح امنیت فضای سایبری این مجموعه دانست.
گفتنی است، پیرو بازدید میدانی کارشناسان مرکز افتا استان از زیرساخت های فناوری اطلاعات شرکت آب و فاضلاب اهواز ، مرکز افتا استان در این جلسه ارزیابی خود را” خوب” اعلام نمود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست