• شناسه خبر: 3536

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد: کسب رتبه برتر کشوری هشتمین جشنواره همسرایان امور تربیتی توسط گروه سرود کرال فرهنگیان خوزستانی

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از کسب رتبه برتر کشوری رقابت های کرال فرهنگیان کشور توسط گروه سرود فرهنگیان خرمشهری و راهیابی این گروه به مرحله دوم این جشنواره خبر داد. ...

پیمان نجف پور-شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ، مهدی رفیعی عصر امروز سه شنبه( ۱۸ تیرماه ۹۸ ) اظهار کرد:  مسابقات همسرایان امور تربیتی که به مسابقات گروه‌های کُر فرهنگیان و یا مسابقات کُرال فرهنگیان نیز معروف است در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین و با عنوان مصداق عینی و عملیاتی تلفیق و تعامل بین ساحت‌های آموزشی و پرورشی برگزار شد.

وی در ادامه با برشمردن سایر اهداف این جشنواره، خاطرنشان کرد: استفاده از همه ظرفیت‌های معلمان، مربیان، مدیران و کارشناسان واحدهای آموزشی در حوزه‌های فرهنگی هنری، باهدف ایجاد نشاط و شادابی در بین معلمان و همچنین تربیت مربیان حرفه‌ای سرود برای بدنه نیروهای رسمی آموزش ‌و پرورش از دیگر کارکردهای برگزاری این جشنواره در سطح کشور است.

وی در ادامه با بیان اینکه در مرحله اولیه مسابقات همسرایان امور تربیتی در مناطق و شهرستان بیش از ۱۰۰ گروه از همکاران فرهنگی مشارکت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: از بین گروه‌های مناطق و استان‌ها تعداد ۸۶ اثر از ۴۳ گروه برتر مسابقات استانی با مشارکت بیش از ۱۳۰۰ نفر از فرهنگیان به مرحله غیرحضوری راه‌یافته‌اند که پس از داوری آثار درنهایت ۱۰ گروه با مشارکت ۳۲۰ نفر از همکاران به مرحله حضوری دعوت‌شده‌اند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: در بخش ترکیبی تلفیقی گروه‌های استان‌های خوزستان (خرمشهر)، منطقه ۱۱ شهر تهران و استان گلستان، در بخش ترکیبی محلی گروه کرال عشایر، ‌ورامین از شهرستان‌های تهران و لاران چهارمحال بختیاری و همچنین فریدون‌کنار مازندران، در بخش همسرایان محلی نیز گروه‌های ناحیه ۲ کرمان،‌ مازندران و بوشهر به این مسابقات دعوت خواهند شد.

رفیعی در پایان ضمن تقدیر از زحمات فرهنگیان خرمشهری، یادآور شد: ظرفیت های خوبی در حوزه فرهنگی و هنری در بین معلمان خوزستانی وجود دارد. امیدواریم همکاران ما در مرحله دوم این رقابت های کشوری نیز موفق و پیروز باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست