• شناسه خبر: 4962

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه کار گروه ویژه مناطق سیل زده استان عنوان کرد: ضرورت تقویت روحیه مطالبه گردی در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: یکی از وظایف آموزش و پرورش ترویج فرهنگ مطالبه گری صحیح در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان است. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ؛ مهدی رفیعی دهکردی ظهر امروز پنج شنبه( ۲۸ شهریورماه ۹۸ ) در جمع مدیران مناطق و نواحی سیل زده استان اظهار کرد: ارتقای شاخص مشارکت خانواده در حوزه های تعلیم و تربیت به عنوان یک راهبرد اصولی توسط همکاران ما در سطح استان دنبال می شود.

وی در عین حال با اظهار اینکه بسیاری از مشکلات موجود ناشی از عدم تقویت روحیه مطالبه گری در بین خانواده های مناطق کم برخودار است؛ خاطرنشان کرد: مشارکت فعال مردم در مسائل مرتبط با آموزش و پرورش می تواند راهگشای بسیاری از چالش های پیش روی نظام تعلیم و تربیت باشد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان خطاب به مدیران مناطق سیل زده استان عنوان کرد: مشکل امروز جامعه ما عدم توجه به زیرساخت های فرهنگی است. تنها راه برون رفت از این چالش توجه به تقویت روحیه مطالبه گری در بین دانش آموزان است.

رفیعی در پایان با برشمردن راهبردهای اصلی مجموعه تعلیم و تربیت در خصوص رفع مشکل کمبود نیروی انسانی و همچنین فضای آموزشی مناطق سیل زده، توضیح داد: در مرحله اول همه مناطق می بایست اقدام به دو نوبته کردن مدارس کنند. در صورت عدم حل مشکل نیز می توانند با استفاده از فضای استیجاری کلاس درس را برپا کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست