• شناسه خبر: 17281

سرپرست سازمان پایانه های اهواز: اولین پارک کودک پایانه های مسافربری خوزستان، در پایانه شرق اهواز احداث می شود

به گزارش شهرنوشت ؛ آیت حمیدی با اعلام این خبر افزود: پارک ویژه کودکان مسافر، محوطه ای ایمن است که به منظور ایجاد فضای بازی و سرگرمی کودکان طراحی شده و دارای وسایل بازی استاندارد و فضای سبز می باشد که جهت ایجاد محیطی هرچه ...

به گزارش شهرنوشت ؛ آیت حمیدی با اعلام این خبر افزود: پارک ویژه کودکان مسافر، محوطه ای ایمن است که به منظور ایجاد فضای بازی و سرگرمی کودکان طراحی شده و دارای وسایل بازی استاندارد و فضای سبز می باشد که جهت ایجاد محیطی هرچه مطلوبتر برای کودکان، ورود افراد بزرگسال به محوطه آن ممنوع بوده و با تعبیه جایگاه ویژه والدین، آنها می توانند فعالیت کودک خود را از فاصله نزدیک نظاره کنند.

مدیر جدید سازمان پایانه های شهرداری اهواز افزود: تاکنون در هیچ یک از پایانه های مسافربری اهواز و استان خوزستان، پارک ویژه کودک احداث نشده و در زمان حضور خانواده ها در سالن انتظار مسافر که گاهی طولانی مدت هم می باشد، فضای مناسبی برای تفریح و سرگرمی کودکان وجود ندارد. همین موضوع گاهی باعث بروز مشکلاتی برای خانواده یا سایر مسافرین می شود.

آیت حمیدی گفت: طی بازدیدی که هفته گذشته به همراه دکتر سلیمانی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از محوطه داخلی پایانه مسافربری شرق اهواز واقع در سه راهی تپه انجام شد، جانمایی احداث اولین پارک کودک درون پایانه ای، مورد تایید قرار گرفت و عملیات اجرایی آن از روز گذشته آغاز شد.

حمیدی اظهار امیدواری کرد که تا قبل از پایان سال و پیش از حضور مهمانان نوروزی در اهواز، در هر دو پایانه مسافربری برون استانی شرق و سیاحت، پارک ویژه کودکان مسافر احداث، تجهیز و به بهره برداری برسد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست