• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-03-08
  • شناسه خبر: 8456

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع ستاد نظارت گمرکات استان خوزستان معارفه شد

معاونت توسعه مدیریت و منابع ستاد نظارت گمرکات استان خوزستان با حضور ناظر گمرکات استان خوزستان و مدیرکل گمرک اهواز و دیگر رؤسای دوایر این ستاد معارفه شد. ...

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات خوزستان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع ستاد نظارت گمرکات استان خوزستان با حضور ناظر گمرکات استان خوزستان و مدیرکل گمرک اهواز و دیگر رؤسای دوایر این ستاد معارفه شد؛ علیرضا شیروانی دوست فعالیت در کسوت واحد ساختمان، مشاور عمرانی معاون گمرک ایران و همچنین کارشناس مالی را طی ۲۶ سال گذشته و در شهرهای مختلف کشور را در کارنامه کاری خود دارد.

ناظر گمرکات استان خوزستان و مدیرکل گمرک اهواز در مراسم علیرضا شیروانی دوست به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع ستاد نظارت گمرکات استان خوزستان با دعوت از مدیران دوایر برای همکاری با معاون جدید ستاد اظهار کرد: حوزه نظارت گمرکات بیشتر در زمینه نظارت بر عملکرد گمرکات استان فعالیت دارد، هرچندکه در برخی از بخش ها مانند پرونده های قضائی و یا موضوعات مرتبط با صادرات این ستاد در رأس قرار دارد.
غلامرضا بلوطی میرزا با اشاره به تلاش مدیران قبلی ستاد با توجه به اقتضای زمان مدیریتی خود ادامه داد: سرپرست جدید این معاونت یکی از نیروهای خوش نام و با پشتکار است که امیدواریم همچون گذشته در راستای تحقق اهداف سازمانی خود کوشا باشند.
علیرضا شیروانی دوست سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع نیز در این جلسه با تقدیر از حسن اعتماد رئیس کل و معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران و همچنین ناظر گمرکات استان خوزستان برای این انتصاب بیان کرد: امیدوارم با کمک همه مدیران ستادی گمرک ایران و دوایر ستاد نظارت گمرکات استان خوزستان بتوانیم اهداف ترسیم شده را محقق کنیم.
بنا به این گزارش در پایان مراسم معارفه حکم سرپرستی علیرضا شیروانی دوست به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع ستاد نظارت گمرکات استان خوزستان که از سوی احمد ذاکری معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران برای مدت زمان چهار ماه ابلاغ شده بود، قرائت و توسط ناظر گمرکات استان خوزستان به وی اهداء شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست