• شناسه خبر: 1260

فتح الله حاجتی ، عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز : اگر احداث شهرک سلامت در شورای اسلامی کلانشهر اهواز تصویب نمی شد استعفا می دادم.

این عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز تصریح کرد: از ابتدا بر احداث شهرک سلامت تاکید داشتم و اگر با این طرح موافقت نمی شد، قطعا استعفایم را اعلام می کردم، اما خوشبختانه طرح مورد استقبال شهردار و دیگر اعضای شورا قرار گرفت. ...

فتح اله حاجتی عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز ، در خصوص احداث شهرک سلامت در شهر اهواز ، گفت: با توجه به بازدید های صورت گرفته از شهرک سلامت در اصفهان جلسات متعددی در این خصوص با حضور شهردار و اعضای شورای شهر، همچنین سرمایه گذاران و دیگر اشخاص که در شهرک سلامت اصفهان نقش داشتند برگزار شد و در نهایت بر آن شدیم تا شهرک سلامت در اهواز احداث شود.
وی افزود: با تهیه مصاحبه ای از پزشکان و شهروندانی که خواستار احداث شهرک سلامت در کلانشهر اهواز بودند و بر اهمیت شهرک سلامت در این شهر تاکید داشتند، کلیپی تهیه شد و در شورای شهر با حضور اعضا و شهردار پخش شد.
این عضو شورای شهر تصریح کرد: از ابتدا بر احداث شهرک سلامت تاکید داشتم و اگر با این طرح موافقت نمی شد، قطعا استعفایم را اعلام می کردم، اما خوشبختانه طرح مورد استقبال شهردار و دیگر اعضا قرار گرفت.
وی خبر داد:  در هفته گذشته با چند نفر از اعضا شورا مجدانه  پیگیر اخذ زمین برای احداث شهرک سلامت هستیم.  به زودی نوید احداث شهرک سلامت در اهواز را خواهیم داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست