• شناسه خبر: 982

فکری : گناه مردم مسجدسلیمان چیست ؟

محمود فکری سرمربی باشگاه نفت مسجدسلیمان : گناه مردم مسجدسلیمان چیست که نباید در لیگ برتر تیم داشته باشند چون محروم و مظلوم هستند باید هر رفتاری خواستند با تیمشان انجام دهند. ...

 

 

به گزارش شهر نوشت و به نقل از ایران ورزشی، شاگردان محمود فکری تا اینجای لیگ فوق‌العاده کار کرده‌اند و یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر هستند اما حالا کمیته انضباطی این مربی را به خاطر اتفاقات بازی با شهرداری ماهشهر سه جلسه محروم کرده است. فکری به شدت نسبت به این مساله معترض است.

فکری اعتقاد دارد که در بیشتر بازی‌های تیمش داوری‌ها به ضررشان بوده و همین مساله ذهنیتی را برایشان ساخته که به اشتباهات غیرعمد داوری هم شک می‌کنند. غیبت سه جلسه‌ای فکری آن هم در روزهای حساس لیگ بدون تردید شرایط را برای نفت مسجدسلیمان سخت می‌کند. صحبت‌های فکری در این خصوص را مرور کنید.

چرا سه جلسه محروم‌تان کردند؟
در بازی با شهرداری ماهشهر داور گل سالم ما را مردود اعلام کرد و من معترض شدم و ناظر بازی به جای اینکه از عصبانیت من کم کند بیشتر به آن دامن می‌زد. داور مرا اخراج کرد و گل مساوی را هم خوردیم. اصلا شما دنبال دلیل محرومیت ما نباشید.

چرا؟
برای اینکه اصلا قرار نیست نفت مسجدسلیمان صعود کند و حالا که ما در صدر قرار داریم خیلی از معادلات را به هم زده‌ایم و از طرفی ول کن صدر جدول هم نیستیم. چطور اشتباهات داوری باید به ضرر تیم ما تمام شود؟ همین بازی با برق شیراز که آقای زاهدی‌فر را برای ما انتخاب کردند خوشحال بودیم و راضی از اینکه قضاوت عادلانه است اما…

اما چه؟
اما در همین بازی خطاهای عجیبی را به نفع حریف سوت می‌زد یا خیلی راحت به بازیکن ما اخطار اول را داد و پس از آن اخراجش کرد اما وقتی بازیکن آنها با لگد سر بازیکن ما را می‌شکند و او را راهی بیمارستان می‌کند داور فقط یک اخطار می‌دهد. حتما اراده‌هایی هست که نفت صعود نکند وگرنه این همه اشتباه چه دلیلی دارد؟ من یک نکته را بگویم.

بفرمایید.
سال گذشته به من گفتند فلان بازیکن را بگیر داوری بازی‌هایت با ما. جالب اینکه وقتی در فدراسیون این موضوع را مطرح کردم به هیچ کس برنخورد و هیچ واکنشی نشان ندادند اما وقتی درباره عده‌ای از تماشاگران نساجی حرف زدم فوری مرا به کمیته انضباطی احضار کردند. چرا با مدیرعاملی که فیلم کذایی پخش و سندسازی می‌کند و تمرکز تیم ما را به هم می‌زند و باعث تنها باخت ما می‌شود هیچ برخوردی نمی‌شود. با این کارها ما چطور ذهنیت نداشته باشیم. الان هم نمی‌دانیم باید با مدیران جادوگر، و مربیان جادوگر مبارزه کنیم یا با داوران.

این روزها بحث فساد در فوتبال و جادوگری باز هم مطرح شده است.
اول فصل می‌گویند ۲۰۰ میلیون کنار بگذار برای یکسری حواشی پس حتما این مسائل وجود دارد. آن وقت می‌نشینند و مدام از فوتبال پاک صحبت می‌کنند. پس من محمود فکری باید دهانم را ببندم چون اگر حرف بزنم محرومم می‌کنند. گناه مردم مسجدسلیمان چیست که نباید در لیگ برتر تیم داشته باشند چون محروم و مظلوم هستند باید هر رفتاری خواستند با تیمشان انجام دهند.

به حکم‌تان اعتراض می‌کنید؟
به چه کسی شکایت کنیم اصلا برای چه شکایت کنیم. من بعد از بازی با ماهشهر به صورت شفاهی شکایتم را مطرح کردم. وقتی همه آنها آدم خوبه هستند و ما بد به چه کسی شکایت کنیم. ۳۰ سال است در این فوتبال هستیم و هیچ کس نا سلامتی از ما ندیده اما ظاهرا الان ما دروغگو هستیم و این افراد راستگو. این محرومیت کاملا بودار است. من سوالم این است که چرا قبل از صدور حکم مرا نخواستند تا توضیحاتم را ارائه دهم. البته پاسخش مشخص است چون خودشان خوب هستند و بقیه بد.

خیلی ناراحتید؟
اتفاقا خوشحالم. چون اگر در این فوتبال بخواهی سالم کار کنی یا باید بمیری یا کنار بروی. فوتبال سالم همه داستان است همین که اجازه می دهند کار کنی خیلی خوب است. خیلی جالب است وقتی به فدراسیون می‌رویم کلی احترام می‌گذارند و از ما به عنوان مربی سالم یاد می‌کنند اما در بازی‌ها تمام سوت‌ها علیه تیم ما می‌شود. من باز هم می‌گویم که اصلا قرار نیست نفت مسجدسلیمان صعود کند. ما سالم کار می‌کنیم و بدون داشتن بازیکنان ۵۰۰ -۴۰۰ میلیونی در صدر هستیم، بقیه هم تلاش کنند و اگر حقشان بود به صدر جدول بیایند.

صحبتی مانده؟
صحبتم با خودم است. به خودم می‌گویم که محمود فکری «خیلی اشتباه کردی (این مودبانه‌اش است) که تا اینجا موفق بودی و اصلا بی‌جا کردی که صدرنشین شدی و ول کن هم نیستی. برو دنبال کار دیگری، در این فوتبال نمی‌توانی سالم کار کنی.» من واقعا نمی‌دانم وقتی می‌گویند فلان بازیکن را بگیر و داوری بازی‌هایت با ما چرا هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند. این حرف هزار کیلو حرف پشتش است، با این شرایط من چطور ذهنیت خوبی داشته باشم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست