• شناسه خبر: 17264

محسن خدری رسما وارد کارزار انتخابات شد

به گزارش شهرنوشت ؛ محسن خدری که مدت ها بود بحث حضورش در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، اندیکا و لالی به گوش می رسید امروز با ثبت نام نهایی رسما وارد کارزار انتخابات در این حوزه انتخابیه شد. و ...

به گزارش شهرنوشت ؛ محسن خدری که مدت ها بود بحث حضورش در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، اندیکا و لالی به گوش می رسید امروز با ثبت نام نهایی رسما وارد کارزار انتخابات در این حوزه انتخابیه شد.
وی در همین خصوص به خبرنگار ما گفت: از مدت ها پیش بنا به درخواست تعدادی از دوستان، دغدغه مندان و جامعه نخبگانی، شرایط را بررسی کردم و پس از کسب اجازه و مشورت با بسیاری از بزرگان و جوانان شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا، هفتکل و لالی تصمیم گرفتم که خودم را در معرض انتخاب مردم قرار دهم.
وی افزود: عشایر زاده ای هستم ساده زیست که سختی های زیادی در زندگی کشیدم و با تمام وجود سختی و مشقت مردم دیار و همتبارانم را لمس می کنم و وظیفه ی خود دانستم که برای کمک به حل برخی از مشکلات این مناطق مستعد ولی محروم قدم بردارم .
خدری گفت: صادقانه پیش آمده ام و یقین دارم که مردم تشنه ی صداقت، درایت و سلامت نماینده ی بعدی شهرشان هستند. به شدت به قانون و اخلاق پایبندم و نظر مردم هر چه باشد را بر دیده می گذارم.
وی یادآور شد: از همه نخبگان می خواهم که مردم را تشویق کنند که آگاهانه در انتخابات شرکت کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست