• شناسه خبر: 1654

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز : اجرای ۱۴ پروژه در مراکز توسعه نیافته یا کمتر توسعه یافته اهواز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز تصریح کرد: امیدواریم به مرحله ای برسیم که تمام تحولات در بخش فاضلاب آنطوری که مردم انتظار دارند رقم بخورد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

فردوس کریمی مدیرعامل شرکت آبفا اهواز که به همراه استاندار خوزستان و شهردار اهواز ( ۶ دیماه ۹۶ ) از خط انتقال آب غدیر در تصفیه‌خانه آب شماره یک اهواز – برای آبگیری و اتصال مخازن حصیرآباد به شبکه توزیع آب- دیدن کردند در حاشیه آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع آوری و انشعابات فاضلاب خانگی منطقه کوی آل صافی در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این پروژه مربوط به کوی آل صافی و چهاردستگاه می باشد که حدود ۲۵ کیلومتر اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خطوط شبکه و انشعابات در این پروژه از تسهیلات کمکی نفت است.
کریمی خبر داد : در هفته های آینده نیز پروژه های دیگری در سایر مناطق آغاز خواهند شد و انتظار داریم مردم نیز در این زمینه کمک کنند. اگر سختی هایی در تردد مردم به وجود می آید، همانطور که تا کنون همکاری داشته اند، اینبار نیز برای توسعه زیرساخت ها همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم این پروژه ها را تکمیل کنیم.
وی افزود: شرکت آبفا اهواز، تسهیلات نفت را در مراکز توسعه نیافته یا کمتر توسعه یافته اختصاص داده است و در آن بخش ها در حال هزینه کرد است. این پروژه ها شامل ۱۴ پروژه هستند و تا به به امروز ۱۰ پروژه از آن اجرایی شده است و تا دو هفته آینده سایر پروژه ها نیز اجرایی خواهند شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز تصریح کرد: امیدواریم به مرحله ای برسیم که تمام تحولات در بخش فاضلاب آنطوری که مردم انتظار دارند رقم بخورد.
وی در خصوص انشعابات غیر مجاز در اهواز گفت: حدود ۴۰هزار انشعاب غیر مجاز در اهواز داریم که بسیار آزار دهنده است و باعث شده تا هیچگونه مدیریتی را بر روی مصرف آب نداشته باشیم. انشعاب های غیر مجاز مشکلات آب و فاضلاب اهواز را بسیار حاد کرده است.
کریمی اظهار کرد: انتظار داریم تا مردم کمک کنند و تا دهه فجر با شرکت آب و فاضلاب اهواز مشترک شوند و در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم بحث انشعابات غیر مجاز که را به لحاظ بهداشتی و مصرف سرانه بسیار آزار دهنده است را حل کنیم.
روز چهارشنبه (۶ دیماه ۹۶ ) استاندار خوزستان به همراه مدیرعامل آبفا اهواز، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای و شهردار اهواز از پروژه های آب و فاضلاب اهواز شامل تصفیه‌ خانه فاضلاب شرق اهواز، خط انتقال آب غدیر در تصفیه‌ خانه آب شماره یک اهواز، خط انتقال فاضلاب قلعه چنعان به تصفیه‌ خانه فاضلاب شرق اهواز و تصفیه ‌خانه آب شماره یک اهواز دیدن کرد و در آیین کلنگ زنی پروژه جمع‌آوری و انشعابات فاضلاب خانگی منطقه کوی آل صافی شرکت کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست