• شناسه خبر: 2882

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری خبر داد: استقرار کیوسک های از من بپرس در سطح مناطق هشتگانه شهرداری

حاتمی کاهکش عنوان کرد: طبق روال هرسال و در آستانه فرارسیدن سال جدید و ایام نوروز و به منظور تسهیل در رفت و آمد و گشت و گذار میهمانان نوروزی در شهر، تعداد ۱۶ کیوسک از من بپرس در سطح مناطق هشتگانه شهرداری مستقر شد ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

فرزین حاتمی کاهکش مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری از استقرار ۱۶ کیوسک «از من بپرس » ویژه مسافران و میهمانان نوروزی خبر داد.
حاتمی کاهکش عنوان کرد: طبق روال هرسال و در آستانه فرارسیدن سال جدید و ایام نوروز و به منظور تسهیل در رفت و آمد و گشت و گذار میهمانان نوروزی در شهر، تعداد ۱۶ کیوسک از من بپرس در سطح مناطق هشتگانه شهرداری مستقر شدند.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر اهواز به تشریح محل استقرار این کیوسکها پرداخت و گفت: محل استقرار این کیوسکها در سطح مناطق هشتگانه در منطقه یک: در میدان شهدا جنب پل سفید، ابتدای بلوار ساحلی شهید فهمیده و چهارراه آبادان، منطقه دو میدان شهید چمران روبروی محل دائمی نمایشگاههای استان، بلوار ساحلی کیانپارس روبروی پارک دولت، میدان هجرت(راه آهن)، منطقه سه میدان شهید بندر، سه راهی فرودگاه، سه راهی تپه، منطقه ۴ جاده ساحلی جنب پارک شقایق(قوری)، میدان کارگر(دانشگاه آزاد)،منطقه شش میدان انقلاب(سه راه خرمشهر) منطقه هفت میدان پنج نخل، منطقه هشت میدان جواد الائمه می باشد.
وی به اقلام توزیعی در این کیوسکها اشاره کرد و افزود: در این کیوسکها یک پکیج شامل دفترچه راهنمای پارکهای مناطق، فرم نظر سنجی، پژواک شهر و نیز کیسه زباله مخصوص اتومبیل و تقویم سال ۱۳۹۷ به میهمانان و مسافران نوروزی ارائه می شود.
این مقام مسئول عنوان کرد: امسال در نشریه پژواک شهر که میان مسافران نوروزی و شهروندان توزیع می شود، مطالب متنوعی از جمله فرصت های سرمایه گذاری، نقشه شهر اهواز ، راهنمای راهیان نور و مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس جهت اطلاع مخاطبین ارائه شده است.
حاتمی کاهکش در پایان خاطرنشان کرد: ساعات کار کیوسکهای از من بپرس و پاسخگویی به شهروندان و میهمانان نوروزی از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۸ شب می باشد.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر اهواز در پایان اظهار امیدواری کرد: با فراهم شدن امکانات و زمینه های لازم خدماتی و رفاهی در ایام نوروز امسال، خاطره خوشی برای مسافران رقم خورده و رضایتمندی لازم شهروندان و میهمانان نوروزی فراهم شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست