• شناسه خبر: 5523

نماینده اهواز عنوان کرد : پیگیری مشکلات غیزانیه ، منبع آب و حصیرآباد اهواز

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور ۱۲ نماینده مجلس در اهواز، گفت: سعی خواهیم کرد تعهداتی را که برای حل مشکلات روستاهای غیزانیه و همچنین بافت فرسوده منبع آب و حصیرآباد اهواز داد ...

شهرنوشت :
مجتبی یوسفی ، اظهار کرد: کار مجلس جمعی است و نه فردی. یعنی اگر نماینده در دو وظیفه قانون گذاری و نظارت بخواهد موفق شود، قطعا باید بتواند با تعدادی از نمایندگان همراهی کند. چون کار فردی به نتیجه نمی‌رسد.
وی با بیان اینکه روز گذشته (چهارشنبه) ۱۲ نماینده محترم که از استان‌های محتلف بودند، در اهواز حضور پیدا کردند، ادامه داد: بازدید نماینده‌ها تنها از منطقه غیزانیه نبود بلکه ابتدا از مناطق حصیرآباد و منبع آب اهواز بازدید کردیم و مشکلاتی را که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، دیدیم. پس از آن به روستاهای غیزانیه رفتیم و جلساتی نیز در مجموعه شرکت‌های نفت تشکیل شد تا ظرفیت استان از نظر منابع غنی احساس شود. همچنین جلسه ای با فعالین و نخبگانی که فعالیت‌های جهادی دارند، تشکیل شد و گزارشی از منطقه کوت عبدالله شهرستان کارون دادند.
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نهایتا نیز برای اینکه این بازدید یک بازدید معمولی نباشد و فارغ از بحث‌های شعاری باشد، جلسه سه ساعته‌ای را با حضور استاندار و مسئولین استانی برگزار کردیم تا تعهداتی که مسئولین دادند، مشخص شود و برای آن یک برنامه در نظر گرفتیم که این برنامه قابل پیگیری باشد و سعی خواهیم کرد تعهداتی را که برای حل مشکل روستاهای غیزانیه و همچنین بافت فرسوده منبع آب و حصیرآباد داده شده را پیگیری کنیم و قولی که مسئولین استانی دادند را حتما دنبال می‌کنیم.
یوسفی با اشاره به هدف از حضور نمایندگان سایر استان‌ها در خوزستان، تصریح کرد: در مجلس با همراهی این نماینده‌ها، قرار شد اگر مطالبه‌ای از دولت انجام دادیم، در کنار اینکه خود ما مطالبه را دنبال می‌کنیم، این نماینده‌ها نیز کمک کنند تا بتوانیم کار خوب جمعی انجام دهیم و عقب افتادگی‌هایی که در استان و حوزه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون داریم را برطرف کنیم.
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید سعی کنیم صدای رسای مردم باشیم و بتوانیم در کشور، هم با استفاده از ظرفیت نمایندگان استان‌های دیگر و هم در فضای رسانه‌ای، مطالبات مردم را به گوش مسئولین برسانیم و از طرف دیگر مطالبه کنیم.
وی در پایان گفت: در ایام انتخابات و پس از شروع کار مجلس، وعده ای را که نتوانم انجام دهم به مردم نمی‌دهم. چون زیبنده و در شان مردم و کارگزاران نیست.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست