• شناسه خبر: 17314

پیام تقدیر ایمان لورابی از مردم و دعوت به حضور فعالانه مردم در انتخابات پیش رو

ایمان لورابی با صدور پیامی ضمن تمکین بر قانون ، آحاد مردم ولایتمدار خوزستانی را به مشارکت در انتخابات آتی دعوت کرد . ...

شهرنوشت : متن پیام دکتر ایمان لورابی به شرح زیر است:

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

سلام و عرض ادب

با توجه به عدم تایید صلاحیت اینجانب توسط هیئت مرکزی نظارت استان خوزستان ، با نهایت احترام و رعایت ادب و در کمال تواضع و ارادت و با عرض سپاس، بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از یکایک شما سروران، یاران و مردم مهربانم، سادات گرانقدر، شیوخ بزرگوار و خوانین عزیزم و همه مسئولان ارجمندی که در این مدت به هر صورتی بنده را در مسیر مردم‌سالاری و خدمت به این مرز و بوم به عنوان کاندیدا در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه یاری داده اند صمیمانه سپاسگزارم.

از اینکه حضوری نمی‌توانم از تک تک شما سروران گرامی قدردانی نمایم و امکانش میسر نیست قلباً پوزش می‌طلبم و امیدوارم خداوند بزرگ عنایت فرماید تا بتوانم خدمتگزاری امین باشم و لطف و زحمات یکایک عزیزان را با امانتداری و درستکاری جبران نمایم.

از همه مردم شریف خواهشمندم که با قدرت تمام در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی حضور فعالانه داشته باشند تا در اسفند ماه شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.

بنده نیز از قانون تمکین نموده و اعتراضی ندارم و به همراه همه دوستدارانم محکم و استوار در صحنه ایستاده ایم.

 

خدمتگزار مردم اهواز ، حمیدیه ، باوی و کارون

ایمان لورابی

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست