• شناسه خبر: 5393

پیام مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره به مناسبت سالروز اکتشاف نفت در ایران  

شهرنوشت : پنجم خرداد سالروز اکتشاف نخستین چاه نفت خاورمیانه در مسجدسلیمان را گرامی داشته و این روز تاریخ‌ساز را به همه فعالان صنعت نفت به‌ویژه تلاشگران صنعت نفت دریایی ایران تبریک می‌گویم. بی‌تردید اکتشاف نفت در ایران، ت ...

شهرنوشت :

پنجم خرداد سالروز اکتشاف نخستین چاه نفت خاورمیانه در مسجدسلیمان را گرامی داشته و این روز تاریخ‌ساز را به همه فعالان صنعت نفت به‌ویژه تلاشگران صنعت نفت دریایی ایران تبریک می‌گویم.

بی‌تردید اکتشاف نفت در ایران، تحولات عظیمی در این سرزمین زرخیز به وجود آورده و طلای سیاه در دهه‌های گذشته به کانون رویدادها و اتفاقات مهم تبدیل شده است.

امروز نیز خوشبختانه با همه دشواری‌ها و تنگناهای موجود، صنعت نفت به حیات پر افتخار خود ادامه می‌دهد و نقش انکارناپذیری در به گردش درآوردن چرخ‌های توسعه کشور عزیزمان ایران بر عهده دارد.

صنعت نفت ایران در خلیج فارس نیز که از بیش از نیم قرن پیش در آب‌های ساحلی ایران شروع به فعالیت کرده با همه فراز و فرودهای خود امروز با همه توان در حال تولید و صیانت از منابع خدادادی این سرزمین پرگُهر است.

اینجانب فرا رسیدن سالروز اکتشاف نفت در ایران را به همه کارکنان پرتلاش و دریادلان صنعت نفت کشور تبریک گفته و امیدوارم با همت والای همه این عزیزان، شاهد روزهای بهتر و پرافتخارتری برای این صنعت عظیم باشیم.

علیرضا سلمان‌زاده
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست