• شناسه خبر: 3101

گفتگوی بانوی خَیّر با برنامه زنده رادیویی یک قدم تا خدا

شهر نوشت : خانم دکتر علیخانی مهمان ویژه برنامه زنده رادیویی یک قدم تا خدا به تهیه کنندگی آقای نصرت پناه امروز ۶ خرداد ۹۸ بودند . در این برنامه زنده رادیویی خانم علیخانی در خصوص فعالیت های خیرخواهانه و مددرسانی های خود و ...

شهر نوشت :

خانم دکتر علیخانی مهمان ویژه برنامه زنده رادیویی یک قدم تا خدا به تهیه کنندگی آقای نصرت پناه امروز ۶ خرداد ۹۸ بودند .

در این برنامه زنده رادیویی خانم علیخانی در خصوص فعالیت های خیرخواهانه و مددرسانی های خود و دوستانش گفت :

از آنجایی که وظیفه انسانی ما حکم می کند که یار و یاور هم باشیم ، ما نیز در طول این سالها همواره در حال کمک رسانی به کودکان مبتلا به اوتیسم ، بیماران سرطانی ، کودکان بی سرپرست ، زنان سرپرست خانوار ، سالمندانی که در سرای سالمندان هستند بوده ایم .

خانم علیخانی افزود :
از ابتدای سال جدید و روبرو شدن با بحران سیل نیز همراه با دوستان جهادی در تمام مناطق سیل زده حضور یافته و با اهدا پکیج های بهداشتی ، مواد غذایی ، پوشاک ، لوازم تحریر و اسباب بازی و همچنین کمک های پزشکی و .‌‌‌‌… در حال خدمت رسانی به هم استانی های درگیر بحران سیل بودیم .

وی افزود : در این میان نیز ضمن برپایی مراسم ۱۲ زوج آسیب دیده از سیل و تهیه جهیزیه کامل برای این زوجین و همچنین کمک هزینه سفر به مشهد مقدس آنان بوده و البته کارهای خیر دیگری همچون برآورده کردن آرزوی کودکان نیازمند جهت سفرهای زیارتی و …. مشغول بوده ایم .

علیخانی در ادامه عنوان کرد:
در ماه مبارک رمضان نیز ضمن برپایی سفره های افطار در مناطق مختلف سیل زده ، پکیج های مواد غذایی ویژه ی این ایام نیز تحویل این عزیزان گردید . ضمناً در طی این برنامه های افطار در لیالی قدر بعد از افطار مراسم احیا و خواندن دعا در کنار مردم اسیب دیده برگزار کرده ایم .

 علیخانی در پایان گفت : قطعاً در روزها و ماه های پیش رو و تا سر و سامان گرفتن زندگی مردم درگیر بحران سیل اینگونه کمک رسانی ها ادامه دارد ، ضمناً برخود لازم دانسته تا از زحمات همه کسانی که در این راه همراه ما بودند و گروه جهادی فرزندان شهید که در حال حاضر نیز مشغول ساخت منازل سیل زده ها هستند ، خصوصاً سرکار خانم دکتر کاوه و آقای مهندس پیمان نجف پور که در تمامی این کمک رسانی ها ما رو یاری داده و همکاری کردند کمال تقدیر و تشکر را دارم .

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست