• شناسه خبر: 2720

درگیری کادر فنی تیم های استقلال خوزستان و نفت تهران در اهواز

از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر،شنبه (۱۲اسفند ماه ۹۶)،استقلال خوزستان میزبان نفت تهران بود،این دیدار با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید، ازمهمترین حواشی این دیدار اخراج سرمربی تیم استقلال خوزستان بود. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (شنبه۱۲ اسفند ماه ۹۶) در ورزشگاه غدیر اهواز ، دو تیم استقلال خوزستان و نفت تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با حاشیه‌هایی نامطلوبی همراه بود .

***

حضور سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر برای تماشای این بازی نشان از حساسیت این دیدار داشت.

عیسی آل کثیر و احمد آل نعمه دو بازیکن خوزستانی نفت تهران از سوی تماشاگران اهوازی به شدت تشویق شدند.

در همان ابتدا و در دقیقه ۶ بازی حکیم نصاری در جدال با گلر نفت تهران درون محوطه جریمه سرنگون شد و در حالی که استقلالی‌ها اعتقاد به خطای پنالتی داشتند ، اما داور دستور به ادامه بازی داد ، پس از این صحنه کادر فنی تیم استقلال خوزستان به شدت نسبت به تصمیم داور معترض بود.

 

*** اخراج عبدالله ویسی
در دقیقه ۴۵ نیز مجددا حکیم نصاری درون محوطه جریمه نفت سرنگون شد که باز هم داور اعتقادی به پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد که این تصمیم داور ، واکنش استقلالی‌ها را در بر داشت .

عبداله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان که نسبت به تصمیم داور معترض بود در دقیقه ۴۵ بازی از زمین اخراج شد و در نیمه دوم از جایگاه خبرنگاران نظاره گر بازی بود.

 

*** اخراج اکبر یوسفی

در حینی که بازیکنان و کادر فنی استقلال خوزستان به تصمیم داور معترض بودند ، اکبر یوسفی سرپرست تیم نفت تهران نیز پس از هل دادن عادل کلاه کج ( بازیکن استقلال خوزستان) از سوی داور با کارت قرمز روبه رو شد و از زمین مسابقه اخراج شد.

***

در بین دو نیمه یکی از لیدرهای تیم استقلال خوزستان به سمت سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال رفت و با او به صورت لفظی به مشاجره لفظی پرداخت که این مقام مسئول دستور به اخراج لیدر آبی های خوزستان از محوطه جایگاه تماشاگران داد

*** تک گل این دیدار
در دقیقه ۶۰ بازی عادل کلاه کج از پاس میثم دورقی به خوبی استفاده کرد و دروازه تیم نفت تهران را باز کرد.

***

در این مسابقه حکیم نصاری و جونیور مارینی از تیم استقلال خوزستان و فرید محمدی زاده و امیرحسین یحیی زاده از تیم نفت تهران کارت زرد دریافت کردند.

در این دیدار که تماشای آن رایگان نبود بیش از ۳۰۰ تماشاگر از نزدیک نظاره گر بازی بودند.

قضاوت این بازی بر عهده رضا عادل بود همچنین مهدی عالیقدر و محمدرسول ذورقی وی را در امر قضاوت همراهی می کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست