• شناسه خبر: 16680

قطعی آب شهر عنبر به دلیل ناکارآمدی

شهرنوشت ؛ یاداشتی از: اسماعیل کمالی عنبر شهری از توابع مسجدسلیمان در استان خوزستان است. این شهر در۲۲ مردادماه سال ۱۳۹۸ از روستا به شهر ارتقا یافت و حدود ۴۰۰۰ نفر جمعیت دارد. آب شهر عنبر از لحاظ اداری و فنی وابسته به آبفا ...

شهرنوشت ؛
یاداشتی از: اسماعیل کمالی

عنبر شهری از توابع مسجدسلیمان در استان خوزستان است.
این شهر در۲۲ مردادماه سال ۱۳۹۸ از روستا به شهر ارتقا یافت و حدود ۴۰۰۰ نفر جمعیت دارد.

آب شهر عنبر از لحاظ اداری و فنی وابسته به آبفا مسجدسلیمان است و متاسفانه ۱۰ روز است که آب ندارد، از آنجا که شهر عنبر توسط رود کارون محاصره شده و نزدیک ترین فاصله شهر با رود کمتر از ۵ کیلومتر است اما برخورداری مردم از آب آشامیدنی در ۲۴ ساعت تنها یک ساعت آب کم فشار می باشد که آن هم به مدد توان مدیران ۱۰ روز است که از مردم دریغ شده و کسی پاسخگو نیست و بعضن نبود نیرو یا سوخت گازوئیل را بهانه روشن نکردن پمپاژ تاسیسات قرار می دهند.

لذا مردم و مسولین شهر عنبر از همه ی مدیران محترم استان تقاضا دارند که این مشکل را که دلیل انسانی دارد را در این گرمای طاقت فرسا هر چه سریع تر حل کنند.

قابل توجه است که پمپ تاسیسات این سایت توسط آبفا استان در سال گذشته خریداری و نصب گردید.

بنیاد مستضعفان و جانبازان نیز مدت زیادی است که آمادگی خود را برای حل مشکلات فنی آبرسانی شهر عنبر(خط لوله این منطقه مربوط به تاسیسات میدان نفتی و مربوط به سال ۱۳۲۴ می باشد که دچار فرسودگی و آلودگی شده است) اعلام کرده و خواستار ارائه طرح از طرف آبفا شد، اما آبفا مسجدسلیمان نه تنها از ارائه طرح که از روشن کردن پمپ تاسیسات هم عاجز است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست