• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-02-26
  • شناسه خبر: 8358

کشتار و قصابی گاو و گوسفند در سطح شهر اهواز/ مسئولین مربوطه به گوش باشید!

در سطح شهر اهواز همه روزه شاهد کشتار ، قصابی و فروش دام (گاو و گوسفند) هستیم و نیازمند ورود و اقدام عاجل مسئولین مربوطه است. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت : در حالی که اهواز تحت تاثیر پیک جدید شیوع کرونا قرار دارد و روزانه شاهد ابتلا و مرگ‌و میر تعداد زیادی از همشهریانمان هستیم و شرایط سخت تر و شدیدتر شده و شهر در قرنطینه کامل است .
اما متاسفانه همه روز در مناطقی همچون دروازه و زرگان شاهد کشتار و قصابی انواع دام اعم از گاو و گوسفند آنهم تحت بدترین شرایط بهداشتی و با بدترین نوع ممکن در خیابان هستیم .

حال سوال اینجاست که آیا مسئولین شهری ، مامورین بهداشت محیط ، دامپزشکی و ستاد کرونا شهرستان هیچ کدام مسیرشان در سطح شهر اهواز به مناطق یاد شده نمی خورد و با چنین صحنه هایی روبرو نمی شوند ؟

آیا حداقل در این شرایط شدید کرونایی نباید مانع از اینگونه کشتار گاو و گوسفند در خیابان ها شد ؟

آیا اینگونه کشتار دام ها در سطح شهر اهواز و خصوصاً مناطق دروازه و زرگان آنهم در بلوار اصلی ، علاوه بر شیوع کرونا و عدم رعایت ابتدایی ترین پروتکل های بهداشتی ، خدایی ناکرده باعث شیوع تب خونریزی دهنده کریمه -کنگو که یکی از بیمارهای شایع مشترک بین انسان و حیوان است و در کشور ما نیز دیده شده بشود ، آن وقت مردم همواره مظلوم اهواز باید اینبار از این بیماری مهلک به کجا پناه ببرند ؟

شایسته است شورای تامین شهرستان و کلیه مسئولین مربوطه هر چه سریع تر نسبت به جلوگیری از اینگونه کشتار دام ها در سطح شهر اهواز اقدامات لازم را لحاظ نمایند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست