• شناسه خبر: 17589

در نشست شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های خوزستان تأکید شد؛ اطلاع‌رسانی هنرمندانه روابط‌عمومی‌ها به مردم

نشست هم‌اندیشی شورای هماهنگی روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی خوزستان سه‌شنبه (هفتم آذرماه) با موضوع «روایت پیشرفت‌ها» در سالن جلسات شرکت توسعه نیشکر برگزار شد. ...

به گزارش شهرنوشت ؛ دکتر پلید آلبوناصر اظهار کرد :هم‌افزایی روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی خوزستان، موضوع دیگری بود که مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر به آن اشاره کرد و این هم‌افزایی و تعامل را عاملی برای انعکاس بیشتر و بهتر دستاوردها به مردم برشمرد.

وی از همکاری روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی خوزستان و راه‌آهن جنوب در برپایی سومین جشنواره شکرستان، قدردانی کرد و گفت که در این جشنواره، این دو نهاد پیشقدم شدند و اتفاقات خوبی در این تعامل و همراهی از جمله قطار گردشگری نیشکر و… رقم خورد.

اهمیت و جایگاه روابط‌عمومی‌ها، شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی، تعریف یک رویداد برای سفیران پیشرفت، استفاده از ظرفیت‌های هنری، اشتراک امکانات و توانایی‌های سازمان‌ها و ادارات دولتی در راستای جهاد تبیین، برجسته‌شدن نقش مردم در مراسم‌ها و مناسبت‌ها و… از دیگر محورهایی بود که مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر در این نشست به آن اشاره کرد.

در این نشست، مدیر روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی و گردشگری خوزستان نیز از برگزاری مطلوب سومین جشنواره برداشت نیشکر (شکرستان) قدردانی کرد و آن را کاری زیبنده در راستای جهاد تبیین و رونق گردشگری کشاورزی خوزستان عنوان کرد.

در ادامه نیز مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی خوزستان نظرها و پیشنهادهای خود را در رابطه با محور و موضوع نشست هم‌اندیشی شورای هماهنگی روابط‌عمومی ارائه دادند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست