• شناسه خبر: 3931

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد: ثبت نام بیش از ۸۰۸ هزار دانش آموز خوزستانی در سامانه سناد

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از ثبت نام ۸۰۸ هزار و ۸۰۷ دانش آموز خوزستانی در سامانه دانش آموزی ثبت نام در استان خوزستان خبر داد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت، مهدی رفیعی پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۳ مردادماه ۹۸ بیان کرد: ستاد ثبت نام آموزش و پرورش خوزستان مهمترین اولویت خود را بر مبنای تکریم والدین دانش آموزان و جایابی صحیح این دانش آموزان در سراسر مدارس استان قرار داده است.

وی در ادامه با اشاره به ثبت نام ۸۰۸ هزار و ۸۰۷ دانش آموز در مدارس سراسر استان، توضیح داد: تاکنون بالغ بر ۵۴۱ هزار و ۴۰ دانش آموز در مقطع ابتدایی، ۱۹۸ هزار و ۵۴۱ دانش آموز در مقطع متوسطه اول، ۴۷ هزار و ۷۹۲ دانش آموز در مقطع متوسطه دوم و ۲۱ هزار و ۴۳۴ نوآموز در دوره پیش دبستانی ثبت نام شدند.

رفیعی در عین حال با اظهار اینکه اولویت اصلی ستاد ثبت نام آموزش پرورش استان تکریم والدین دانش آموزان است، خاطرنشان کرد: راه اندازی اتاق اولیا و مربیان در همه مدارس مجری ثبت نام مهمترین راهبرد مجموعه تعلیم و تربیت استان در این خصوص است.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: ثبت نام دانش آموز یکی از مهمترین مراحل فرآیند تحصیلی هر فرد است. نظارت بر اجرای صحیح این فرآیند از وظایف ذاتی حوزه ستادی در مناطق و نواحی استان است.

روابط عمومی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست