• شناسه خبر: 17270

پروپاگاندای مافیای شهرسازی و دلالان در برابر فساد ستیزی برادران زارع زاده

شهرنوشت : پروپاگاندا واژه ای با ریشه فرانسوی است که بیانگر شکلی از تبلیغات می باشد که برای انتشار اطلاعات و ترویج یک دیدگاه خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اطلاعات به‌گونه‌ای در قالب تبلیغات وسیع و جو سازی طراحی می‌شو ...

شهرنوشت : پروپاگاندا واژه ای با ریشه فرانسوی است که بیانگر شکلی از تبلیغات می باشد که برای انتشار اطلاعات و ترویج یک دیدگاه خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این اطلاعات به‌گونه‌ای در قالب تبلیغات وسیع و جو سازی طراحی می‌شوند تا جامعه یک خبر یا یک مسئله به‌خصوص را باور کند یا احساس خاصی در آنها نسبت به افراد شکل بگیرد.
تشخیص درست یا غلط‌بودن این اطلاعات کار پیچیده‌ای است.
این تبلیغات می‌تواند به‌شکل‌های گوناگون مانند فیلم، کتاب، مقاله و تحلیل منتشر شوند تا در نهایت رقیب را ترور شخصیت کرده، از کار انداخته و از صحنه خارج کند.
آنچه اخیراً در فضای رسانه ای کلانشهر اهواز بر علیه برادران زارع زاده در حال انجام است از بارزترین مصادیق معنای لغوی پروپاگاندا می باشد.
پروپاگاندایی که سعی می کند حجت الله زارع زاده و هدایت الله زارع زاده که از قضا جزو شناخته شده ترین و پر سابقه ترین افراد ممکن برای جامعه خوزستانی هستند را نیروهایی غیر بومی که دارای اصالتی غیر خوزستانی هستند نشان دهد!
به مخاطب چنین القا کند که حجت الله زارع زاده و هدایت الله زارع زاده تا قبل از انتخابات سال ١۴٠٠ شورای شهر اهواز افرادی بی نام و نشان و به زعم پروپاگاندا گمنام و ناشناخته بودند که به یکباره در سپهر سیاسی و مدیریتی کلانشهر اهواز پدیدار شدند!
پروپاگاندایی که سعی می کند بگوید عضویت حجت الله زارع زاده در شورای شهر اهواز و معاونت هدایت الله زارع زاده در شهرداری کلانشهر اهواز اولین حضور این دو در عرصه سیاسی ، اجتماعی و مدیریتی است.
پروپاگاندایی که تلاش وافر دارد تا به مخاطب القا کند وجود این دو برادر مانع اصلی عمران، آبادانی و توسعه شهر اهواز هستند !
حجت الله زارع زاده و هدایت الله زارع زاده هر دو ریشه در شهری تاریخی، باستانی و کهن در ٩٠ کیلومتری اهواز دارند که نسل در نسل آنها در شهر تاریخی و با اصالت رامهرمز زیسته، و زندگی کرده است . اگر چه برادر بزرگتر زاده رامهرمز و هدایت الله متولد اهواز است .
نگاهی به سوابق این دو برادر بیانگر آن است که عناوین مدیریتی هر دو تا قبل از انتخابات سال ١۴٠٠ شورای شهر اهواز برای همه فعالین اصیل سیاسی و اجتماعی کاملا روشن و شفاف است .
حجت الله زارع زاده با بیش از پنجاه سال سکونت در اهواز به واسطه دارا بودن شغل معلمی از شناخته شده ترین افراد برای این قشر فرهنگی و زحمتکش می باشد.
ریاست چندین ساله وی بر ناحیه ۱ آموزش و پرورش اهواز و مسئولیت های ایشان در دو مقطع زمانی در ناحیه ۲ آموزش و پرورش ، نام و آوازه فراوان و درخشانی در میان اقشار فرهنگی اهواز و حتی استان از خود برجای گذاشت و مدیریت جهادی و در عین حال برنامه محور ایشان بر ۶۰ هزار دانش موز و بیش از ۵۰۰۰ نفر از معلمین زحمتکش و مدیران دلسوز مدارس در بین سالهای ۸۴ تا ٨٨ یعنی ١٢ سال قبل از برگزاری انتخابات سال ١۴٠٠ و همچنین مسئولیت های اجرایی و نظارتی وی در ادوار انتخابات شهرستان اهواز و استان به خوبی دست پروپاگاندایی که سعی می کند حجت الله زارع زاده را عضوی گمنام در شورا و ناشناخته برای مردم اهواز معرفی کند را رو می کند!
کسب قریب به ١۵ هزار رای در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر اهواز، سبد رای ایشان را که متشکل از سه بخش ، ۱- قشر ولایت مدار و مذهبی و جریان مساجد شهر اهواز بعنوان عقبه فکری و عقیدتی ،
۲- فرهنگیان و معلمین اهوازی بعنوان عقبه اجتماعی و جایگاه شغلی
و نهایتا انجمن رامهرمزی های مقیم اهواز بعنوان خواستگاه قومی و شهر محل تولد ایشان را نشان می دهد.
از سوی دیگر سوابق متعدد و درخشان مدیریتی هدایت الله زارع زاده در حوزه وزارت کشور نیز بیانگر آن است که رتبه های مدیریتی ایشان در سطح استان، تا قبل از حضور برادر بزرگتر در شورای شهر اهواز بسیار مهم تر از جایگاه معاون شهردار می باشد و حضور وی در این سمت، فضیلت مهمی محسوب نمی شود که بخواهند آنرا به حساب حضور برادرش در شورای شهر بگذارند!
سمت معاونت امور عمرانی فرماندار اهواز به مدت ۶ سال یعنی ده سال قبل از حضور برادر در شورا
سمت سرپرستی اداره کل دفتر فنی امور عمرانی و ترافیک استان داری خوزستان ، سمت مدیرعامل سازمان خدمات طراحی شهرداری های استان خوزستان در سال ٩٧ یعنی سه سال قبل از حضور برادر در شورا
و نهایتا انتصاب در سمت مدیر کل دفتر فنی استانداری خوزستان در سال ٩٨ یعنی دو سال قبل از حضور برادر در شورا بخشی از سمت های هدایت الله زارع زاده قبل از ورود برادر بزرگتر به شورا می باشد .
مشاهده سمتهای فوق در پرونده مدیریتی هدایت الله زارع زاده تا قبل از برگزاری انتخابات سال ١۴٠٠ موید شرایط ایشان و راهیابی برادر وی در شورای شهر اهواز می باشد!
در مجموع باید اذعان داشت که اراده مبارزه با فساد نهادینه شده در شهرداری اهواز که توسط حجت الله زارع زاده در سمت نایب رئیس شورای شهر پایه گزاری گردید و تقابل با باندهای مافیایی شهرسازی و دلالان توسط هدایت الله زارع زاده در سمت معاونت شهرسازی شهرداری اهواز،
د ست به دست هم داد تا این روزها پروپاگاندای وسیعی برای تخریب ناجوانمردانه این دو برادر شکل بگیرد.
هرچند که به خوبی می دانیم و می دانید که طی طریق در مسیر ناهموار و پر چالش مبارزه با فساد هزینه های خاص خود را دارد، آنهم مبارزه با فسادی که ثروتهای افسانه ای بدنبال داشته و منتفعین به راحتی از پولهای بادآورده چشم پوشی نمی کنند!
برادران زارع زاده امروز در حال پرداخت هزینه مبارزه با باندهای فسادی هستند که با عملکرد آنها طی دو سال گذشته، منافع مالی سرشار خود را از دست داده اند یا آنرا در شرف از دست دادن می بینند.
ویژگی های شخصیتی حجت الله زارع زاده و هدایت الله زارع زاده ثابت کرده که این دو برادر ترس و واهمه ای از تخریب ندارند و با این روشهای ناجوانمردانه از میدان به در نمی روند.
هرچند پروپاگاندایی که بر علیه آنان شکل گرفته و سازماندهی شده، سعی می کند همه چیز را برعکس به نمایش بگذارد!
شاکی را در صندلی متهم و متهم را در صندلی شاکی بنشاند، ظالم را در جایگاه مظلوم و مظلوم را در جایگاه ظالم قرار دهد!
عوامل فساد را حق به جانب و مبارزان با مفسده را عامل فاسد معرفی کند!
در پایان باید عنوان داشت که مسیر مبارزه با فسادی که توسط این دو برادر آغاز شده، به سادگی پایان پذیر نخواهد بود و این مسیر تا قطع شدن دست رانت خواران و دلالان و …. از شهر اهواز ادامه خواهد داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست