• شناسه خبر: 2922

آئین کلنگ زنی عملیات اجرایی احداث پایانه صادرات محصولات کشاورزی و نمایشگاه بین المللی دزفول جمعه شب با حضور استاندار خوزستان و نماینده دزفول برگزار شد.

پیمان نجف پور – شهر نوشت : به گزارش شهر نوشت در طراحی پایانه صادرات محصولات کشاورزی دزفول خط سورتینگ میوه ، سردخانه ، صنایع بسته بندی ، ساختمان گمرک و استاندارد و سایر تاسیسات مورد نیاز پیش بینی شده است. برای ساخت ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

به گزارش شهر نوشت در طراحی پایانه صادرات محصولات کشاورزی دزفول خط سورتینگ میوه ، سردخانه ، صنایع بسته بندی ، ساختمان گمرک و استاندارد و سایر تاسیسات مورد نیاز پیش بینی شده است.
برای ساخت پایانه صادرات محصولات کشاورزی دزفول ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که با سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرا می شود.
نمایشگاه بین المللی دزفول نیز که شامل ۱۲ هزار مترمربع سالن سرپوشیده و فضای روباز و سالن همایش با ظرفیت یکهزار و ۵۰۰ نفر می باشد با صرف ۴۵۰ میلیارد ریال در ۲ فاز احداث می شود.

آئین کلنگ زنی عملیات اجرایی احداث پایانه صادرات محصولات کشاورزی و نمایشگاه بین المللی دزفول با حضور استاندار خوزستان و پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
غلامرضا شریعتی  در آئین کلنگ زنی این ۲ طرح که در ابتدای جاده سردشت دزفول برگزار شد بر توسعه زیر ساخت های بخش کشاورزی و صنایع جانبی در راستای توسعه صادرات شمال خوزستان تاکید کرد.
استاندار خوزستان گفت : سالانه بیش از پنج میلیون تن انواع محصولات زراعی و باغی در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک تولید می شود که با احداث پایانه صادراتی در شمال خوزستان امکان صادرات بخش زیادی از این محصولات به خارج از کشور فراهم می شود.
همچنین با حضور استاندار خوزستان تصفیه خانه کارخانه خمیر مایه دزفول که با صرف ۱۲۰ میلیارد ریال احداث شده و نقش مهمی در کاهش آلودگی زیست محیطی دارد افتتاح شد.
عملیات اجرایی طرح فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی با سرمایه گذاری ۱۱۰ میلیارد ریال بخش خصوصی نیز آغاز شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست