• شناسه خبر: 570

استانداری خوزستان سخنان محمدیان در برنامه برآیند را تکذیب کرد

بن عباس همچنین از دستور جناب آقای دکتر بحرینی معاون محترم اقتصادی استاندار مبنی بر بررسی و تعیین تکلیف آمارهای حوزه اقتصادی استان اعم از صنعت، کشاورزی و ...خبر داد. ...

مهندس بن عباس معاون اداره کل اقتصادی استانداری خوزستان نسبت به اظهارات مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان در برنامه تلویزیونی برآیند واکنش نشان داد.
 به گزارش شهر نوشت و به نقل از  آراس این مقام مسئول در این مورد توضیح داد : در برنامه تلویزیونی برآیند که شب گذشته از سیمای مرکز خوزستان به طور زنده روی آنتن رفت مهندس محمدیان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان عنوان کرد که با تائید و موافقت معاونت اقتصادی استانداری خوزستان، واحدهای صنعتی که در طول یکسال تنها یک ماه فعال باشند در زمره واحدهای صنعتی غیرراکد و فعال بحساب می آیند که این مساله از نظر معاونت اقتصادی استانداری خوزستان تایید نمی شود.
وی اضافه نمود که در این خصوص (تعریف واحدهای صنعتی فعال) میان استانداری خوزستان و دستگاه های متولی اختلاف نظر وجود دارد و این اختلاف نظر باعث اختلاف در ارائه آمارهای دستگاه های متولی و استانداری خوزستان شده است.
بن عباس خاطر نشان کرد : ممکن است تعریف ارائه شده توسط مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مبنی بر فعال محسوب شدن فعالیت یک ماهه یا چندماهه واحدهای تولیدی و صنعتی در خصوص برخی کارخانجات مانند خرما که به شکل فصلی فعال هستند مصداق داشته باشد اما تعمیم آن به همه واحدهای تولیدی و صنعتی صحیح و علمی نبوده و مورد تایید معاونت اقتصادی استانداری خوزستان نیز نمی باشد.
بن عباس همچنین از دستور جناب آقای دکتر بحرینی معاون محترم اقتصادی استاندار مبنی بر بررسی و تعیین تکلیف آمارهای حوزه اقتصادی استان اعم از صنعت، کشاورزی و …خبر داد.
معاون اداره کل اقتصادی استانداری خوزستان افزود: با توجه به اینکه داشتن آمار صحیح به تبیین درست صورت مسئله و سپس تصمیم گیری صحیح مدیران ارشد استان منجر می گردد، معاونت اقتصادی با توجه به توان کارشناسی خود و با بهره گیری از مشاورین خبره، آمارهای ارائه شده توسط دستگاه های اقتصادی استان را مورد ارزیابی قرارخواهد داد.
 دراین راستا تاکنون کلیه شهرک های صنعتی استان مورد بازدید و بررسی این معاونت قرار گرفته و نتایج آن به زودی منتشر می گردد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست