• شناسه خبر: 2774

استاندار خوزستان : آماده سرمایه گذاری برای ایجاد زیرساخت های ورزش گلف در استان هستیم.

استاندار خوزستان گفت : آمادگی را داریم که مسابقات یادواره جام مرحوم شهباز حسین‌پور را به صورت بین‌المللی برگزار کنیم تا گلف را بیشتر از این در کشور و استان جا بیاندازیم. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

غلامرضا شریعتی بعدازظهر امروز  (۱۸ اسفند ۹۶) در مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات گلف “جام مرحوم شهباز حسین‌پور” که به میزبانی شرکت ملی حفاری ایران در اهواز برگزار شد ، اظهارکرد: خواستگاه گلف کشور در خوزستان بوده است و مرحوم شهباز حسین‌پور نیز قهرمان ملی این رشته ورزشی است که اهل شهر مسجدسلیمان که اولین توسعه و پیشرفت ایران امروزی در آن جا رقم خورده است، می باشد.

شریعتی افزود : بخش بسیاری از پیشرفت و توسعه ایران امروزی ، مرهون شهرستان مسجدسلیمان و ذخایر نفتی این شهرستان است.

وی گفت :  وظیفه ما این است که بزرگان همه رشته‌های ورزشی را گرامی بداریم. در رشته گلف نیز مرحوم شهباز حسین‌پور جزو بزرگان بوده است و ما وظیفه داریم یاد و خاطره او را گرامی بداریم .به همین دلیل هفدهمین سالی است که به رسم احترام و یادبود مسابقات لیگ کشور به نام این بزرگ مرد برگزار می‌ گردد.

شریعتی بیان کرد : وظیفه داریم این مسابقات را گسترش دهیم تا تمام مردم کشور ضمن اینکه با این رشته ورزشی بیشتر آشنا شوند و با نام این قهرمانان و بزرگان نیز بیشتر از این آشنایی پیدا کنند.

استاندار خوزستان خاطر نشان کرد : آمادگی این را داریم تا  سال آینده ،اگر مدیرکل ورزش و جوانان و سایر دوستان پیگیری کنند هم در ایجاد زیرساخت‌های این رشته ورزشی سرمایه گذاری کنیم و هم این که مسابقات جام مرحوم حسین‌پور را با حضور بانوان در دو بخش آقایان و بانوان برگزار کنیم.

شریعتی تصریح کرد : همچنین این آمادگی را داریم که مسابقات یادواره جام مرحوم شهباز حسین‌پور را به صورت بین‌المللی برگزار کنیم تا گلف را بیشتر از این در کشور و استان جا بیاندازیم.

استاندار خوزستان گفت : امیدوارم تلاش شود علاوه بر مسجدسلیمان ، آبادان ،اهواز و امیدیه که شهرهایی نفتی هستند و گلف در آنها گسترش پیدا کرده است . این رشته با فراهم شدن زیر ساخت های لازم در شهرستان‌های دیگر استان نیز توسعه پیدا کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست