• شناسه خبر: 2173

با حضور معاون وزیر کشاورزی؛ افتتاح هفتمین نمایشگاه صنایع و ماشین آلات کشاورزی در اهواز

با حضور معاون وزیر کشاورزی هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده‌ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی در اهواز آغاز بکار کرد . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

با حضور حسن رکنی معاون امور تولیدات دامی وزیر کشاورزی و کامبیز عباسی رئیس مرکز مکانیزاسیون وزارت کشاورزی هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها ، آبیاری و آبرسانی ، دام ، طیو ، شیلات ، آبزیان و دامپزشکی در اهواز آغاز بکار کرد .

این نمایشگاه با حضور موسسه های داخلی و نمایندگان شرکتهای خارجی با رویکرد حمایت از تجارت کشاورزی، دامپروری و تولیدات آن از طریق حضور در نمایشگاه و حمایت از هر دو اهرم تجارت و تولید با رویکرد علمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان که ۸۳ درصد در حوزه کشاورزی و

۱۷ درصد در حوزه دامپروری هستند ، برگزار شده است.

در هفتمین نمایشگاه شرکت کنندگانی از استان های خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، همدان، مازندران، اصفهان، قزوین، خوزستان، قم، یزد، مرکزی، گلستان، فارس، کردستان، اردبیل، چهار محال بختیاری، کرمان و کرمانشاه و همچنین کشورهای ایتالیا ، هند و نروژ نیز حضور دارند .

شرکت های حاضر در این نمایشگاه با ارائه توانمندیها ،جدیدترین صنایع و تولیدات، معرفی کالا یا خدمات جدید ، ایجاد ارتباط موثر ، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، اخذ سفارش از مشتریان جدید، روابط عمومی و ایجاد آگاهی، اخذ سفارش از مشتریان موجود، تبادل اطلاعات و تجربیات، گسترش کانالهای توزیع و ایحاد نمایندگی، اخذ سفارش و فروش فوری، قیمت گذاری کالا و خدمات موسسه خود و رقیب شناسی و … از جمله شاخص ها و اهدافی است که در روند برگزاری این نمایشگاه مدنظر است.

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی از امروز ۷بهمن ماه تا ۱۰بهمن ماه در محل نمایشگاه بین المللی اهواز و از ساعت ۱۶الی ۲۱ پذیرای علاقه مندان است.

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست