• شناسه خبر: 3095

با حکم استاندار خوزستان : سیروس داودی رئیس کمیته خیرین و مشارک های اجتماعی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان شد.

پیمان نجف پور – شهر نوشت : طی حکمی از سوی استاندار خوزستان سیروس داودی رئیس کمیته خیرین و مشارک های اجتماعی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان شد. در این حکم آمده است : جناب آقای سیروس داودی سلام ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

طی حکمی از سوی استاندار خوزستان سیروس داودی رئیس کمیته خیرین و مشارک های اجتماعی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان شد.

در این حکم آمده است :

جناب آقای سیروس داودی

سلام علیکم

نظر به تشکیل قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان و با نهایت به اهمیت تسریع در انجام بازسازی و رسیدگی به سیل زدگان و با توجه به عملکرد مناسب سازمان های مردم نهاد در سیلاب کم سابقه فروردین ماه ۹۸ در جهت استفاده از ظرفیت خیرین و سازمان های مردمی در امر بازسازی و نوسازی ، بدینوسیله جناب عالی را به سمت رئیس کمیته خیرین و مشارکت های اجتماعی منصوب می نمایم .

امید است با تلاش شبانه روزی و همکاری و همدلی با سایر کمیته های قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان در ارج نهادن به خیرین استانی و کشوری و جلب مشارکت های اجتماعی در جهت تحقیق برنامه های قرارگاه مذکور اقدام نمائید .

غلامرضا شریعتی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست