• شناسه خبر: 2068

توضیحات آبفا اهواز در خصوص ویدئوی اظهارات استاندار درباره بکارگیری نیروی غیربومی در آبفا

شرکت آب و فاضلاب اهواز در خصوص ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی و اظهارات و نارضایتی استاندار خوزستان نسبت به حضور مشاورین غیربومی در این شرکت توضیحاتی را ارائه کرد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

به گزارش شهر نوشت ؛ در این توضیح آمده است : 

“در پی انتشار ویدئویی مبنی بر اعتراض استاندار خوزستان نسبت به حضور مشاورین غیربومی و تعدد پروژه‌های محول شده به ایشان در مجموعه آبفا اهواز، روابط عمومی این شرکت بر خود لازم می‌داند پاره‌ای توضیحات در خصوص این ویدئو و در راستای شفاف سازی اذهان ارائه نماید :

در ابتدا باید متذکر شد انتشار این کلیپ شامل کلیه سخنان شخص استاندار محترم نمی‌باشد و تنها بخشی که مربوط به عدم رضایت ایشان نسبت به حضور مشاورین غیربومی از سال‌های متمادی در پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز بود، منتشر گردیده است.

گفتنی است ، دکتر شریعتی در دفاع و حمایت از شرکت آبفا اهواز و در راستای به کارگیری مشاورین و نیروهای استانی در پروژه‌ها، به مدیرعامل ابفا ماموریت داد تا قاطعانه با رانت‌هایی که از دیرباز از تهران و اصفهان و قبل از تصدی فردوس کریمی تحت حمایت اشخاصی بعضا درون سازمانی حضوری مستمر و قبضه‌وار در اهواز داشته‌اند، برخورد و مشاوران استانی را جایگزین نماید. همچنین جا دارد اشاره‌ای نیز به اعلام حمایت قاطعانه از سوی شخص استاندار محترم خوزستان در تحقق این ماموریت به مجموعه آبفا نمود و مراتب قدردانی مجموعه را از توجه و پیگیری ایشان نسبت به خدمات آب و فاضلاب در اهواز اعلام داشت.

در  چندماهه اخیر و پس از تصدی مدیرعامل شرکت آبفا اهواز، وی ضمن اعلام نارضایتی بسیار نسبت به وضعیت بحرانی آب و خصوصا فاضلاب در اهواز به طور شبانه روزی، ظرفیت‌های علمی و متخصصین صنعت آب و فاضلاب را در راستای شناسایی نقاط بحرانی و فاقد زیرساخت‌ به کار گرفت و طرح‌های متعددی ارائه و خوشبختانه مورد حمایت و پیگیری استاندار خوزستان، معاون عمرانی استانداری، نمایندگان مردم شریف اهواز در مجلس اسلامی قرار گرفتند که روند افتتاحیه و کلنگ‌زنی پروژه‌های آبفا اهواز حاکی از تحولات پیش آمده می‌باشد”.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست