• شناسه خبر: 1810

دبیر شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان : معارفه شهردار مسجدسلیمان/مسئولین شهری در سال اقتصاد مقاومتی،تولید، اشتغال همه همت و تلاش خود را در جهت ایجاد اشتغال و افزایش رونق اقتصادی در شهر اولین ها مصروف سازند.

حمزه نجف پور : اعتراض درخصوص تورم بیش از حد و افزایش بیکاری با تخریب و ازبین بردن اماکن عمومی حل نخواهد شد . /تشکر از مجریان نظم و امنیت در مسجدسلیمان /ظرف چند روز آینده ، شهردار مسجدسلیمان معارفه خواهد شد./لزوم پیگیری ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

تورم و بیکاری یکی از عوامل نارضایتی مردم از دولت هاست که درصورت وقوع چنین پدیده هایی در جوامع ، اعتراضات مسالمت آمیز مردم میتواند مانع از اجرای بعضی از این سیاستها شود .

 

دبیر شورای شهر مسجدسلیمان ضمن بیان این مطلب گفت : مردم فهیم و روشنفکر مسجدسلیمان به خوبی واقفند که اعتراض به تورم و بیکاری با تخریب اموال عمومی و هنجارشکنی کاملآ منافات دارد ، بطوریکه در سالهای اخیر میزان ارادت خود را به اسلام و آرمانهای انقلاب با تقدیم یک هزار شهید به ایران اسلامی ثابت کرده اند .

 

حمزه نجف پور اعلام کرد : برای حل مشکلات جامعه همه مسئولین با نصب العین قرار دادن منویات رهبری و عمل به دستورات مبین دین اسلام ، همه تلاش خود را در جهت بهبود وضعیت معیشت مردم به کار گیرند .

 

وی علاوه بر تقدیر و تشکر از مجریان نظم و امنیت شهر مسجدسلیمان به خبرهای امید بخشی اشاره کرد که خلاصه آنها به شرح زیر می باشد :

 

۱- با یاری پروردگار متعال ظرف چند روز آینده ، شهردار مسجدسلیمان جناب آقای مهندس *شهام سلیمانی* معارفه خواهد شد و در صورت حمایت و همفکری همه مردم شهر اولین ها سرعت حل مشکلات این شهر افزایش خواهد یافت .

 

۲- ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری های مسئولین محترم شهرستان ، با موافقت مدیریت محترم درمان تآمین اجتماعی استان خوزستان مقرر شده بود پلی کلینیک تخصصی در شهر مسجدسلیمان ایجاد شود که ضرورت دارد سایر دستگاهها از قبیل اداره مسکن و شهرسازی ، شهرداری ، فرمانداری و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در جهت واگذاری ۲۰۰۰ متر مربع زمین اقدام عاجل کنند و انشاءالله کلنگ این مجموعه درمانی در یکی از نقاط مرکزی شهر به زمین خواهد خورد .

 

۳- با پیگیری به عمل آمده از طریق استانداری مقرر شد جهت توسعه روستاها درصورت راه اندازی کسب و کار در یکی از نقاط روستایی اطراف شهر تا سقف ۲میلیارد تومان تسهیلات با کارمزد ۴ درصد پرداخت خواهد شد .

 

۴-با هماهنگی به عمل آمده با اداره صنعت ، معدن و تجارت مسجدسلیمان مقرر شد به هرکدام از کارآفرینان علاوه بر پرداخت تسهیلات دولتی تا سقف یک هکتار زمین به نرخ دولتی در شهرک صنعتی مسجدسلیمان واگذار گردد .

 

امید است همه مسئولین شهری در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید ، اشتغال همه همت و تلاش خود را در جهت ایجاد اشتغال و افزایش رونق اقتصادی در شهر اولین ها مصروف سازند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست