• شناسه خبر: 3650

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در بازدید از مدارس منطقه عین ۲ اهواز: رسیدگی به مدارس کم برخوردار در اولویت اقدامات آموزش و پرورش استان قرار دارد

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: رسیدگی به وضعیت مدارس مناطق کم برخوردار استان در راس اقدمات عملکردی آموزش و پرورش قرار دارد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت:

به گزارش شهرنوشت و به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی بعداز ظهر امروز شنبه ۲۹ تیرماه ۹۸ در بازدید از مدارس منطقه عین دو اهواز و در گفتگو با روابط عمومی اظهار کرد: مجموعه آموزش و پرورش خوزستان در هماهنگی با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان برنامه های گسترده ای برای ارتقای وضعیت فضاهای آموزشی مناطق ‌کم برخوردار استان در دست اقدام دارد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم توجه به وضعیت مدارس کم برخوردار استان، توضیح داد: استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز مهمترین راهبرد مجموعه آموزش و پرورش استان در ارتباط با رفع چالش فضاهای آموزشی است. استان خوزستان رتبه دوم کشور را در شاخص خیرین آموزشی از آن خود دارد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: وضعیت فضاهای در برخی از مناطق کم برخوردار استان مطلوب نیست. با هم افزایی های صورت گرفته با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان به دنبال ارتقای شاخص های فضاهای آموزشی در این مناطق هستیم.

رفیعی در پایان یادآور شد: مجموعه تعلیم و تربیت استان از همه ظرفیت های خود برای حمایت ار دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان بهره خواهد برد‌.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست