• شناسه خبر: 3530

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد: شرکت ۳۰ هزار اثر در مرحله استانی جشنواره نوجوان سالم خوزستان/راهیابی ۶۹ اثر به مرحله کشوری هشتمین دوره جشنواره نوجوان سالم

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از شرکت ۳۰ هزار اثر دانش آموزان و فرهنگیان استان در هفتمین دوره استانی جشنواره نوجوان سالم و راهیابی ۶۹ اثر به مرحله کشوری این جشنواره خبر داد. ...

پیمان نجف پور-شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ، مهدی رفیعی دهکردی صبح امروز چهارشنبه     ( ۱۹ تیرماه ۹۸ ) اظهار کرد : جشنواره نوجوان سالم برای هفتمین سال پیاپی در استان خوزستان و همچنین برای هشتمین سال متمادی در سطح کشور و با هدف ارتقای شاخص فرهنگ پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار می شود.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان  در ادامه با برشمردن رشته های این جشنواره، خاطرنشان کرد:  دانش آموزان متوسطه اول و دوم استان در قالب رشته های ایده پردازی، مقالات، عکس،  روزنامه دیواری، فیلم کوتاه داستانی و پویانمایی، نرم افزار وچندرسانه ای، گرافیک ( تصویر سازی وپوسترسازی)، نقاشی ایرانی ( نگارگری، تشعیر، تذهیب، نقش قالی)، نقاشی ( آبرنگ، گواش، پاستل، مداد رنگی، رنگ روغن) و در بخش ابتکارات و خلاقیتها همکاران در بخش الگو وفنون آموزش وتدریس پیشگیری در کلاس درس، محصولات و منابع کمک آموزشی و فرهنگی پیشگیری و  پروژه های ابتکاری با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی در عین حال با اشاره به شرکت ۳۰ هزار اثر از دانش آموزان و فرهنگیان استان در مرحله استانی این جشنواره، توضیح داد: پس از داوری آثار در مرحله استانی ۶۹ اثر به مرحله کشوری راه یافتند. از این تعداد بالغ بر ۲۸ اثر مربوط به دانش آموزان متوسطه اول و همچنین ۳۲ اثر متعلق به دانش آموزان متوسطه دوم است. همچنین ۹ اثر نیز مربوط به فرهنگیان خوزستانی است.

رفیعی در پایان یادآور شد: برنامه های جامعی برای مقابله با آسیب های اجتماعی در سطح مدارس و مناطق استان در دست اقدام است. اجرای منسجم جشنواره نوجوان سالم یکی از مهمترین برنامه های آموزش و پرورش در این حوزه است که توسط اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان هر ساله اجرایی می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست