• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-02-11
  • شناسه خبر: 8257

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز: ششمین جشنواره شهر و رسانه برگزار می شود

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز از برگزاری ششمین جشنواره شهر و رسانه در آینده نزدیک خبر داد. ...

به گزارش شهرنوشت ؛ دکتر امیر آهن جان گفت: حسب دستور شهردار اهواز و با هدف ارج نهادن به تلاش های صادقانه فعالان رسانه ها و همچنین استفاده از نگاه تیزبین خبرنگاران در راستای شناسایی و رفع مشکلات شهری ششمین جشنواره شهر و رسانه توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز برگزار می شود.

آهن جان افزود: بنا داریم جشنواره امسال را در رشته ها و گرایشهای مختلف و در گسترده استانی برگزار نماییم.
این مقام مسئول در خصوص هیئت داوران این جشنواره گفت: هیئت داوران جشنواره شهر و رسانه از میان اساتید برتر مطبوعات کشوری و استانی خواهند بود و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که جشنواره در سطح بالایی از نظر کیفی و محتوایی برگزار شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره خاطرنشان کرد: ارتقای محتوای کیفی نشریات و تقویت روزنامه‌نگاری حرفه‌ای ، ارج نهادن به تلاش‌های صادقانه خبرنگاران و روزنامه‌نگاران، ایجاد نشاط و افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه مطبوعات استان از اهداف برگزاری این جشنواره است.

امیر آهن جان در پایان یادآور شد: تاریخ افتتاحیه، اختتامیه و فراخوان جشنواره و همچنین موضوعات ششمین جشنواره شهر و رسانه بزودی و متعاقبا از طریق سایت شهرداری اهواز به نشانی ahvaz.ir و نیز از طریق صفحه رسمی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز در اینستاگرام به نشانی ahvazpr_ir و دیگر پیام رسان ها در فضای مجازی اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست