• شناسه خبر: 2540

سرپرست فرمانداری اهواز: عمده اشکالات در خصوص مسئولیت های اجتماعی نگاه تک بعدی به مفهوم توسعه است .

نبی الله خون میرزایی گفت :در توسعه‌ی پایدار ، دو عنصر انسان و محیط زیست، اصل هستند، انسان محور توسعه و محیط زیست و یکی از ضرورت های توسعه پایدار است . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

نبی الله خون میرزایی سرپرست فرمانداری اهواز ، امروز (۶ اسفند ماه ۹۶ ) در حاشیه سمینار CSR مسئولیت اجتماعی دولت و توسعه پایدار که در گیت بوستان اهواز برگزار شد ؛ در جمع خبرنگاران اظهار کرد : مسئولیت های اجتماعی که در حوزه فعالیت عمرانی صورت می گیرد ، در جای خود بسیار با اهمیت بوده و با توجه به اینکه یکی از این ابعاد، بعد انسانی و جغرافیایی است، باید از منظر خاص به آن پرداخته شود.
نبی اله خون میرزایی افزود : وجه نخست محور توسعه، نیروی انسانی بوده که نیاز است در این مسئولیت های اجتماعی، توجه ویژه ای به نیروی انسانی شود.
وی گفت :حفظ محیط زیست نیز از ضرورت های بسیار مهم پایدار ماندن توسعه است که در این زمینه نیز آموزش نیروی انسانی و حفظ سرمایه انسانی از ضرورت ها است.
سرپرست فرمانداری اهواز  تصریح کرد : عمده اشکالات در خصوص مسئولیت های اجتماعی نگاه تک بعدی به مفهوم توسعه است اما تاکنون از این منظر که انسان و سرمایه ی انسانی را به عنوان محور توسعه ببینیم، به موضوع نگاه نکرده ایم.

خون میرزایی بیان کرد : در توسعه‌ی پایدار ، دو عنصر انسان و محیط زیست، اصل هستند . انسان محور توسعه و محیط زیست و یکی از ضرورت های توسعه پایدار است .

وی ادامه داد : حفظ انسان یعنی تعهدات اجتماعی خود را در مقابل انتظارات و جلوگیری از شکاف اجتماعی ، فاصله بین نسل ها ، احساس ناامیدی و حقارت و پدیده هایی مانند حاشیه نشینی و دیگر تبعات آن در نظر داشت اما اکنون از این مسایل غفلت کرده و تنها از نگاه تولید به آن توجه کرده ایم.

این همایش یک روزه با حضور فاطمه دانشور عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کشاورزی ایران ،مارتین رئیس CSR اتحادیه اروپا ،کیم سونگ هو سفیر کره جنوبی در ایران و جمعی از مدیران کشوری و استانی برگزار شد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست