• شناسه خبر: 2026

عملیات اجرایی سه طرح فاضلاب در شهرستان کارون آغاز شد .

با حضور استاندار خوزستان ، فرماندار کارون و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز عملیات اجرایی سه طرح فاضلاب در شهرستان کارون با مجموع اعتبار ۱۵٫۲ میلیارد تومان آغاز شد . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

استاندار خوزستان امروز (دوشنبه ۲۵ دیماه ۹۶ ) در حاشیه آغاز عملیات اجرایی سه پروژه آب و فاضلاب شهرستان کارون در جمع خبرنگاران اظهار کرد : بدنبال دستور اکیدی رئیس جمهور که در اسفند ماه سال قبل در خصوص بهبود ، ارتقا و نوسازی سیستم آب شرب و فاضلاب خوزستان را صادر کرده بود، در مصوبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ پنج مشکل اصلی خوزستان از جمله آب شرب و فاضلاب استان در دستور کار قرار گرفت . دولت نیز علی رقم تمام سختی ها و مشکلات ،  اعتبارات لازم برای پروژه های آب و فاضلاب خوزستان را تامین کرده است .

 

شریعتی افزود : در حوزه فاضلاب شهرستان کارون بیش از ۱۵۵ ملیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده که امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی سه پروژه در این شهرستان بودیم .

استاندار خوزستان در ادامه گفت : این پروژه ها در درویشیه جنوبی، اسلام آباد شرقی و شهرک گلها اجرا می شوند و در ماه های آینده نیز پروژه هایی در اسلام آباد غربی، مشعلی، زرگان و مرکز اهواز اجرایی می شود.

وی همچنین گفت : در پروژه آبرسانی غدیر تاکنون بیش از ۴۵ کیلومتر لوله کار گذاشته شده و تا پایان سال نیز ۷۵ کیلومتر دیگر نیز انجام می شود.
شریعتی  یادآور شد : به دلیل مشکلاتی که شهرستان کارون داشت از ۶۰۰ میلیارد ریالی که ازمحل اعتبارات ملی به آب و فاضلاب اهواز اختصاص دادیم، ۳۵۰ میلیارد ریال آن را در شهرستان کارون هزینه می کنیم.

استاندار خوزستان در پایان عنوان کرد : مجموع اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرا و خرید لوله این سه طرح ۱۵میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و تامین اعتبار آن ها از محل اعتبارات مصوب هیات وزیران در تاریخ ۱۵فروردین ماه است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست