• شناسه خبر: 5698

مدیر جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) خواستار رسیدگی به وضعیت آب گرفتگی روستاهای تلخاب میرتاجدین و برنوشته مسجدسلیمان شد

دکتر بهمن سهرابی گفت :چند روزی از ورود آب سد گتوند به خانه های روستایی تلخاب میرتاجدین و پرنوشته مسجدسلیمان می گذرد اما فریاد رسی نیست . ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عممومی ؛ دکتر بهمن سهرابی مدیر امور شهرستان ها جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) اظهار کرد: متاسفانه با بالا آمدن آب مخزن سد گتوند در روزهای اخیر ، یک بار دیگر روستاهای تلخاب میرتاجدین و برنوشته که در حاشیه این سد قرار دارند را در معرض آبگرفتگی کامل قرار داده ، روستاهایی که اهالی آنها همچنان نسبت به پرداخت نشدن قیمت املاک خود از سوی وزارت نیرو معترض هستند .

سهرابی گفت :چند روزی از ورود آب سد گتوند به      خانه های روستایی تلخاب میرتاجدین و پرنوشته مسجدسلیمان می گذرد اما فریاد رسی نیست .

وی افزود : از استاندار خوزستان ، نمایندگان خوزستان ، مدیران آب و برق استان و مدیرکل بحران  میخواهیم تا هر چه سریع تر نسبت به حل مشکلات مردم این منطقه که سالهاست با آن دست به گریبانند اقدام عاجلی مبذول فرمایند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست