• شناسه خبر: 3209

مراسم یادبود رئیس فقید جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در اهواز در کمال مظلومیت برگزار شد .

پیمان نجف پور – شهرنوشت: مراسم یادبود دکتر محمدرضا حافظی رئیس فقید جامعه خیرین مدرسه ساز کشور امروز یکشنبه ( ۲ تیرماه ۹۸ ) در مسجد ارشاد اهواز به همت کمیته خیرین و تشکلهای مردمی بازسازی مناطق سیل زده و خانه سازمان ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت:

مراسم یادبود دکتر محمدرضا حافظی رئیس فقید جامعه خیرین مدرسه ساز کشور امروز یکشنبه ( ۲ تیرماه ۹۸ ) در مسجد ارشاد اهواز

به همت کمیته خیرین و تشکلهای مردمی بازسازی مناطق سیل زده و خانه سازمان های مردم نهاد و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان خوزستان و مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان برگزار شد .

مراسم یادبود پدر مدرسه سازی ایران ، بزرگمردی که به گواه همگان و بر اساس آمار و ارقام موجود حداقل در نیمی از ساخت و ساز مدارس خصوصاً

در مناطق محروم جای ، جای کشور عزیزمان ایران نقش بسزایی داشته است و در یکی از آخرین اقدامات خود در طی بحران سیل اخیر خوزستان مبلغ ۷۰ هفتاد میلیارد تومان را جهت بازسازی و همچنین ساخت مدارس جدید درمناطق سیل زده کمک کردند .

اما شوربختانه باید گفت : مراسم یاد بود این مرد والا مرتبه در مظلومانه ترین شکل ممکن و بدون حضور استاندار خوزستان و دیگر مسئولین استانی و شهری ( بجز مهدی رفیعی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان و ۲ عضور شورای اسلامی شهر اهواز ) و البته با حضور حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه موقت اهواز و جمعی از اعضای سازمان های مردم نهاد استان خوزستان و اساتید دانشگاه ها و مردم ولایتمدار اهواز به پایان رسید .

حال به اعتقاد نگارنده این عدم حضور مدیران استانی و شهری و حتی مشارکت کم رنگ مردمی یک ضعف بزرگ فرهنگی است ، چرا که اگر مراسم یادبود یکی از بستگان مسئولی بود شاهد حضور حداکثری دیگر مدیران و مسئولین و شخصیت های مهم کشوری و لشکری و … می بودیم که برای حضور و عرض تسلیت بر یکدیگر پیشی می گرفتند ، اما جهت شرکت در مراسم یادبود همچین انسان وارسته و بزرگی که از او بعنوان پدر مدرسه سازی کشور یاد می شود بخود زحمت نمی دهند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست