• شناسه خبر: 5574

منع فعالیت نفت‌مسجدسلیمان در لیگ برتر!

رئیس هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان از منع فعالیت این تیم در لیگ برتر و شرایط نامعلوم تیم نفت خبر داد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

عطاالله بهادری با تایید خبر منع فعالیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر، اظهار کرد: پایان سال گذشته بود که وزارت نفت لزوم قطع هرگونه ارتباط اداری، سازمانی و مالکانه خود را طبق استناد به مصوبه مجلس با تیم‌های حرفه‌ای فوتبال از جمله تیم نفت مسجدسلیمان اعلام کرد. تیم ما نیز دولتی است و بر این اساس نیز طبق قانون نمی‌تواند از امکاناتی چون ورزشگاه مسجدسلیمان و خوابگاه برای اقامت بازیکنان استفاده کند. همچون باشگاه‌های دیگر نیز اسپانسر قوی نداریم و اکنون شرایط بسیار سخت‌تر از قبل شده است.

وی بیان کرد: نفت‌مسجدسلیمان تنها امید مردم مسجدسلیمان است و این تیم را هم از آن بگیرند جوانان این شهر باید چه کنند؟ از تمام مسئولان خوزستانی می‌خواهم پای کار بیایند و نگذارند دلخوشی مردم این شهرستان از دست برود.

رئیس هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: ۹ بازی دیگر تا پایان فصل نوزدهم در پیش داریم اما نمی‌توانیم از امکانات قبلی همچون ورزشگاه و خوابگاه در مسجدسلیمان استفاده کنیم. ضمن این‌که رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم بسیار هزینه بر است و ما نیز حتی یک ریال پول نداریم و چطور باید وارد مسابقات شویم؟ اکنون تیم با اعتبار شخصی‌مان در تهران است و به دلیل بی‌پولی باید اردوی تهران را تعطیل کنیم.

وی گفت: ما از الان این موضوع را به اطلاع مردم مسجدسلیمان و خوزستان رساندیم و امیدوارم تا دیر نشده کاری شود. اکنون نفت یک وضعیت نامعلوم دارد. از استاندار خوزستان، نماینده مسجدسلیمان و سایر نمایندگان استان، مدیرکل ورزش خوزستان،امام جمعه ، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ، پیشکسوتان و مردم خوزستان و از تمام رسانه‌ها و صدا و سیما می‌خواهم به یاری ما بیایند تا نفت از این بحران خارج شود.

منبع:ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست