• شناسه خبر: 1759

نماینده مسجدسلیمان :از دولت و وزارت ورزش و جوانان انتظار داریم گره های کور مشکلات جوانان مسجدسلیمان را باز کنند .

علی عسکر ظاهری با اشاره به پای کار بودن مردم این شهرستان افزود: از دولت و وزارت ورزش و جوانان انتظار داریم با نیت پاک خود و با وجود استاندار ورزش دوست و مدیرکل جوان ورزش و جوانان که از مدیران پای کار و توانای استان هستند ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

علی عسکر ظاهری عبدوند در آئین افتتاح سالن‌های وزنه ‎برداری شهید مدافع حرم مهدی طهماسبی و سالن رزمی شهید مدافع حرم علی حسینی کاهکش مسجدسلیمان و همچنین خانه جوان مسجدسلیمان که امروز جمعه (۱۵ دیماه ۹۶ ) با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار خوزستان به افتتاح رسیدند ،گفت : مردم ولایت مدار ، فهیم و با بصیرت مسجدسلیمان عاشق دولت هستند و به رغم تمام مشکلات و کاستی ها همواره وفاداری خود را به این نظام اعلام کردند.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این مردم در انتخابات گذشته علی رغم تمام مشکلات از جمله بیکاری، وضعیت نامناسب شهر و عدم توسعه یافتگی شهر آمدند و با رأی‌هایی که به دولت دادند، وفاداری‌شان را ثابت کردند.

ظاهری با اشاره به پای کار بودن مردم این شهرستان ؛گفت : از دولت و وزارت ورزش و جوانان انتظار داریم با نیت پاک خود و با وجود استاندار ورزش دوست و مدیرکل جوان ورزش و جوانان که از مدیران پای کار و توانای استان هستند گره های کور مشکلات ورزش و جوانان این شهرستان را باز کنند.
وی افزود: امیدوارم با افتتاح ۴ خانه جوان در شهرستان های هفتگل، اندیکا، لالی و مسجدسلیمان موانع و مشکلات جوانان تا حدودی برطرف شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست