• شناسه خبر: 5410

پیام تبریک جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) به دکتر محمدباقر قالیباف ریاست محترم مجلس یازدهم شورای اسلامی

شهرنوشت : متن این پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه ملت عزیز و آرمانی ایران در طول تاریخ با باوری عمیق به دنبال استقرار حق و عدا ...

شهرنوشت :

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

ملت عزیز و آرمانی ایران در طول تاریخ با باوری عمیق به دنبال استقرار حق و عدالت در جهان بوده است و در هر فراز ، متناسب با شرایط و مقتضیات، تصمیمات سرنوشت ساز گرفته است.

رویداد مهم انتخابات دوم اسفند نود و هشت را به ملت شریف، مقام معظم رهبری و منتخبین محترم ملت در خانه ملت تبریک می گویم.

جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) همواره به ظرفیت های عظیم و بی پایان ملت شریف ایران برای ایجاد تحول و تعالی عمیقاً باور داشته و معتقدبم که توانمندیها و استعدادهای ذاتی و شگرف ملت ایران بسیار بالاتر و بیشتر از فرصت های پدید آمده بوده است. معتقدیم با اعتماد و باور به ملت ایران و احترام به سلایق و علایق گوناگون می توان همه قله های افتخار را فتح کرد و کشور را در بالاترین سطح از رفاه و پیشرفت جهانی قرار داد و همه آروزها و آرمان ها را محقق کرد. امیدواریم با همبستگی و تلاش گسترده تر امید دستیابی به مطالبات تاریخی ایرانیان در رسیدن به جامعه سعادتمند و استقرار حکومت عدل جهانی روز به روز عمیق تر و بیشتر شود.

ضمن تبریک مجدد به جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف که مورد اعتماد اکثریت نمایندگان منتخب ملت قرار گرفته اند امیدوارم با قدرشناسی از عواطف و اعتماد ملت عزیز فرصت خدمتگزاری و تلاش برای استقرار عدالت و آبادانی کشور بیش از پیش مهیا گردد.

جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) به نمایندگی از اقشار محروم ، مظلوم ، ولایتمدار و همیشه در صحنه ی خوزستان از شما خاضعانه استدعا دارد تا نسبت به خوزستانی که بفرموده امام خمینی (ره) دین خود را به ایران ادا کرده است با توجه به جمیع مشکلات ریز ساختی ، کاستی ها ، محرومیت ها و ….. نگاه ویژه ای داشته باشید زیرا با انتخاب بحق و شایسته شما به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی بارقه های امید و شعف در دل ما خوزستانی ها روشن گردید.

در پایان از خداوند منان عزت، رفاه و سلامت همه مردم ایران‌ و نمایندگان مردم در خانه ملت را در سایه عنایات امام عصر(عج) مسئلت داریم.

من الله التوفیق
جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست