• شناسه خبر: 2084

چگونگی اطلاع شهروندان از برنامه ماهانه خاموشی برق اهواز

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: جهت اطلاع شهروندان برنامه زمان بندی خاموشی های برنامه ریزی شده شبکه برای شستشو و تعویض مقره ها، بر روی پایگاه اطلاع رسانی این شرکت قرار گرفته است . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

علیرضا شکرخدایی امروز( چهارشنبه ۲۷ دیماه ۹۶)  اظهار کرد : شهروندان می توانند با مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق اهواز به آدرسwww.aepdco.ir برنامه خاموشی ها را دنبال نموده و از اعمال خاموشی با برنامه زمانبندی در منطقه مسکونی خود مطلع شوند.

شکرخدایی افزود : همچنین با نصب نرم افزار جدیدی که در سامانه اتفاقات برق اهواز ۱۲۱ نصب گردیده ، می توان از علت اعمال خاموشی و زمان آغاز و پایان قطع برق در هر منطقه با خبر شد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز در خصوص بازآمد(آورهال) شبکه برق کلانشهر اهواز ادامه داد : این کار در چارچوب اجرای رزمایش در سطح شبکه برق این کلانشهر صورت می گیرد که با هدف افزایش پایداری شبکه برق در تابستان، در دست اجراست.

وی همچنین با اشاره به ضرورت اعمال خاموشی های برنامه ریزی شده در اهواز ، بیان کرد: تغییر اقلیم منطقه و حجم ۱۵ برابری مصرف برق در مناطق گرم در مقایسه با میانگین کشوری ، باعث بروز اشکالات فنی روی شبکه برق شده به همین دلیل به سرعت در حال تغییر و نصب تجهیزات جدید روی شبکه برق برای بهبود وضعیت و استاندارد سازی شبکه ۳۳ هزارولت هستیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست